مهاجم پارس جنوبی: در بازی‌‌‌های لیگ ما یک تیم مغلوب بودیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهاجم پارس جنوبی جم رضا خالقی فر در مورد مشکلات مالی تیم گفت: تقریبا ۱۵ ماه است که تمرین می‌کنیم. اگر شرایط عادی بود الان بازیکنان با قراردادهای جدید در تیم‌های دیگر بازی می‌کردند و حتی ممکن بود پیش پرداخت هم بگیرند. ولی ما ۵۰درصد گرفته بودیم که با آژان‌کشی توانستیم ۱۰ درصد دیگر هم بگیریم.

رضا خالقی فر افزود: کاش این ۱۰ درصد خیلی زودتر به تیم تزریق می‌شد. اگر بچه‌ها دغدغه مالی نداشتند، تمرکز بیشتری داشتند. این مساله تاثیر مثبتی روی روند کاری ما می‌گذاشت. وقتی کمالوند در نیم‌فصل جدا شد، مسئولین آمدند و خیلی حمایت کردند. وعده‌ دادند اما اتفاقی نیفتاد و کار به جاهای باریک کشید.

خالقی فر با بیان اینکه آمدند به صورت حداقلی به ما کمک کردند، خاطرنشان کرد: اگر مسئولین دوست دارند این تیم در لیگ برتر بماند باید حمایت مالی کنند که بچه‌ها با روحیه بهتری کار کنند.

مهاجم پارس جنوبی تصریح کرد: بچه‌ها از شنیدن وعده‌ و وعیدهای توخالی خسته شده‌اند. احساس می‌کنیم برای تبلیغات خودشان می‌آمدند که بتوانند کارهایی را انجام بدهند. امیدواریم مسئولین از این تیم که تنها تیم شهر جم و حق استان بوشهر است، حمایت کنند که در لیگ بماند، نه به خاطر ما بلکه به خاطر مردم شهر جم.

خالقی فر همچنین در این باره ادامه داد: تمام توانمان را می‌گذاریم. با تمام وجود و غیرت، علیرغم شرایط بسیار بد مالی و سختی‌هایی که داشتیم، بچه‌ها خیلی خوب کار کردند. امیدوارم این تیم درلیگ برتر بماند تا شرمنده مردم جم نشویم.

مهاجم پارس جنوبی در پایان صحبت هایش در مورد مشکل گلزنی این تیم، یادآورشد:‌ عملکرد بد مهاجمان را در این فصل نمی‌توان توجیه کرد. باید توجه داشته باشید که معمولا در اکثر بازی‌ها وارد زمین می‌شدیم که گل نخوریم و بازنده نباشیم. در واقع یک تیم مغلوب بودیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید