مهاجم سابق استقلالی به تیم قونیه اسپور ترکیه پیوست

مامه تیام مهاجم سنگالی و سابق استقلال که هواداران این تیم خاطرات خوبی از این بازیکن در یاد دارند، توسط ویتور پریرا سرمربی فنرباغچه از این تیم کنار گذاشته شد. این بازیکن طی روزهای اخیر در حال مذاکره با باشگاه‌‌‌های خواهان خود بود و رسانه fotomac ترکیه مقصد بعدی این بازیکن را مشخص کرد.

این روزنامه در گزارشی نوشته است: یک جدایی دیگر در فنرباغچه رسمی‌می‌شود. طبق اخبار رسیده، تیم جدید مامه تیام که به دلیل تصمیم مربی تیم یعنی ویتور پریرا از تیم کنار گذاشته شد، در سوپرلیگ ترکیه حضور دارد. پس از اینکه تیم‌‌‌های گوزتپه، آنتالیا اسپور و سیوا اسپور در پی جذب این بازیکن بودند، مامه تیام سرانجام راهی قونیه اسپور شد.

باشگاه قونیه اسپور برای انتقال این بازیکن موفق فنرباغچه، مبلغ یک میلیون یورو را پرداخت خواهند کرد. طبق توافق حاصل شده میان دو باشگاه، مقصد جدید تیام در 3 قسط این مبلغ را به حساب فنرباغچه واریز خواهد کرد.

تیام فصل قبل شروع بسیار خوبی با فنرباغچه داشت ولی رفته رفته به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد تا جایی که دیگر جایی در ترکیب اصلی تیمش نداشت و او حالا در تجربه ای جدید، فصل بعد را با پیراهن قونیه اسپور به میدان خواهد رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید