مهاجری: منتظر اشتباه پرسپولیس هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا مهاجری سرمربی پیشین نساجی با بیان اینکه هیچ انسانی کامل نیست و اگر هم بازیکنی از شرایط من سو استفاده کرده به شخصیت خودش برمی‌گردد، گفت: به هر حال هر انسانی شرایط خاص خودش را دارد و خصوصیات خودش را دارد و من هم به این شکل هستم و شاید نیاز باشد خودم را کامل کنم.

رضا مهاجری در مورد صحبت‌های ایزد سیف‌الله پور مبنی بر اینکه گفته بود ایراد مهاجری تلاش برای ناراحت نشدن دیگران است و خیلی از بازیکنان از حجب و حیای او سو استفاده کردند هم گفت: سیف‌الله پور دوست من است و در عالم رفاقت انتقادی از من کرده است و شاید واقعاً ایراد من باشد.

مهاجری در مورد دلتنگی برای هواداران این تیم ابراز کرد: مگر می‌شود دلمان تنگ نشود؟ این یک امر اجتناب ناپذیر است. تنها جایی در فوتبال که جدایی‌ام ناخواسته بود نساجی بود.

وی تصریخ کرد: باشگاه وضعیت خوبی داشت و از لحاظ مالکیت به شرایط خوبی رسیده بود. به هر حال جدایی من برایم ناراحت کننده بود ولی حالا امیدوارم مجموعه جدید و محمود فکری بتوانند در نساجی موفق باشند.

سرمربی پیشین نساجی درپایان درخصوص شیوع ویروس کرونا به مردم توصیه کرد که از خانه هایشان بیرون نیایند و افزود: ما نیز در این مدت همه‌اش در خانه هستیم و سعی می‌کنیم اگر برای جماعه درمانی یار نیستیم بار نباشیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان ما نیاز به اعتماد به نفس و خودباوری دارند که با توجه فشردگی مسابقات و دو بازی سنگینی که داشتیم، بیشتر روی مسائل روانی و شکل‌های سایه‌زنی کار کردیم. امیدوار هستیم فردا ضمن ارائه یک بازی خوب، نتیجه لازم را هم به دست آوریم که البته دور از انتظار هم نیست.

مهاجری عنوان کرد: تمام تلاش‌مان را برای کسب پیروزی و نتیجه گرفتن مقابل پرسپولیس انجام می‌دهیم، اما همه چیز دست ما نیست. استراتژی ما گل نخوردن و ایجاد موقعیت گلزنی است. می‌دانید که اگر به پرسپولیس فرصت بدهید، استفاده می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید