منچستریونایتد به تاتر رویاها، جان داد.

امروز در اولین مسابقه‌ای که رالف رانگنیک هدایت این تیم را بر عهده داشت منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان کریستال پالاس بود که نهایتاً این بازی با نتیجه 1-0 به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت.

منچستریونایتد از همان ابتدا کار را هجومی‌آغاز کرد و در دقیقه 3 اولین موقعیت تقریبا خوب این تیم خلق شد؛ جایی که ضربه الکس تلس با اختلاف نسبتاً کم از کنار دروازه کریستال پالاس به بیرون رفت.

01671251

در دقیقه 24 منچستر یونایتد می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه محکم فرد در آستانه ورود به دروازه توسط مدافع کریستال پالاس برگردانده شد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد منچستریونایتد می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه زیبای دیه‌گو دالو با اختلاف کمی‌به بیرون رفت تا دو تیم با همان تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

01671247

نیمه دوم کاملا متعادل آغاز شد و تا دقیقه 75 هیچ یک از دو تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد کنند. تا این که یک موقعیت بسیار خوب توسط کریستال پالاس از دست رفت. جایی که جردن آیو در دهانه دروازه یک فرصت را به شکلی عجیب از دست داد تا یونایتد شانس آورده باشد.

در دقیقه 78 بالاخره قفل دروازه کریستال پالاس شکسته شد. ضربه زیبا و پای راست فرد از پشت محوطه جریمه به گوشه دروازه کریستال پالاس رفت تا منچستریونایتد بالاخره با یک گل پیش بیفتد.

01671250

در ادامه بازی نیز این منچستریونایتد بود که توپ و میدان را در اختیار داشت اما گل دیگری در این مسابقه به ثمر نرسید تا شیاطین سرخ به سه امتیاز مهم دست پیدا کرده و رالف رانگنیک نیز شروع خوبی داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید