منچستریونایتد، ویرانه ای به اسم تیم

دیشب و در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد که پیش از وقفه بازی‌‌‌های ملی روزهای سختی را سپری کرد، مهمان تیم پایین جدولی واتفورد بود که نهایتا این دیدار با نتیجه 4-1 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.

واتفورد کار را طوفانی آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی بازی به یک ضربه پنالتی دست یافت. خطای اسکات مک تومینای روی جاشوا کینگ باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. اسماعیل سار پشت توپ ایستاد اما ضربه این بازیکن با واکنش خوب داوید دخیا همراه شد؛ با این حال داوید دخیا ضربه او را مهار کرد اما در برگشت کیکو دروازه یونایتد را باز کرد.

در بازبینی صحنه مشخص شد که بازیکنان دو تیم پیش از نواخته شدن ضربه اسماعیل سار وارد محوطه جریمه شده اند و به همین خاطر جاناتان ماس تصمیم گرفت پنالتی تکرار شود. با این حال داوید دخیا این ضربه را هم مهار کرد تا بازی بدون گل دنبال شود.

در دقیقه 28 حملات تیم میزبان بالاخره نتیجه داد و واتفورد توانست گل برتری را به ثمر برساند. پاس کات‌بک امانوئل دنیس با ضربه تمام کننده جاشوا کینگ همراه شد تا بالاخره دروازه داوید دخیا باز شود و واتفورد با یک گل پیش بیفتد.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد، باز هم این واتفورد بود که توانست به گل دست پیدا کند. این بار اسماعیل سار روی پاس کیکو دروازه منچستریونایتد را باز کرد تا علاوه بر به ثمر رساندن گل دوم تیمش، پنالتی از دست داده در اوایل بازی را هم جبران کرده باشد.

در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم منچستر یونایتد توانست گل تساوی را به ثمر برساند. دونی فن دبیک که از آغاز نیمه دوم بازی آمده بود روی پاس کریستیانو رونالدو و با ضربه سر دروازه خالی واتفورد را باز کرد تا نتیجه 2-1 شود.

01666317

چند دقیقه بعد جاشوا کینگ می‌توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن در مصافی تک به تک با واکنش داوید دخیا به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه 57 کریستیانو رونالدو با دروازه واتفورد تک به تک شد اما ضربه این بازیکن با واکنش خوب بن‌فاستر به کرنر فرستاده شد تا فوق ستاره پرتغالی یک فرصت عالی گلزنی را از دست داده باشد.

01666319

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد واتفورد تیر خلاص را به منچستر یونایتد زد. ژائو پدرو از یک زاویه بسته دروازه داوید دخیا را بازکرد تا نتیجه 3-1 شود.

اما این هم پایان کار نبود و واتفورد در دقیقه پایانی بازی توسط امانوئل دنیس گل چهارم را هم به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4-1 تمام شود و اوله گنار سولسشر در آستانه اخراج از یونایتد قرار بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید