منچسترسیتی ول کن صدر نیست.

امروز در چارچوب هفته هجدهم لیگ جزیره، منچسترسیتی، صدرنشین رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس،  مهمان تیم قعر جدولی نیوکاسل بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 4-0 به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت.

منچسترسیتی کار را طوفانی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 5 به گل اول دست پیدا کند. اشتباه عجیب مدافع نیوکاسل روبن دیاز پیش‌تاخته را در مقابل دروازه خالی قرار داد و این بازیکن نیز گلزنی کرد تا نتیجه 1-0 شود.

01675486

چند دقیقه بعد نیوکاسل این فرصت را داشت که کار را به تساوی بکشاند؛ جایی که یک شوت از پشت محوطه جریمه توسط جوئلینتون با فاصله‌ای بسیار کم از کنار دروازه منچسترسیتی عبور کرد.

در دقیقه 27 منچستر سیتی موفق شد به شکلی بسیار زیبا گل دوم را به ثمر برساند. ضربه فوق العاده و مهار نشدنی ژائو کانسلو به گوشه دروازه رفت تا نتیجه 2-0 شود.

01675488

در ادامه نیمه اول منچسترسیتی توپ و میدان را در اختیار داشت اما گل دیگری در بازی به ثمر نرسید تا مسابقه در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان نتیجه 2-0 به سود سیتی به پایان برسد.

مطابق انتظار منچسترسیتی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و نهایتا توانست در دقیقه 63 به گل سوم دست پیدا کند. ارسال الکساندر زینچنکو به روی دروازه ضربه تمام کننده و والی ریاض محرز همراه شد تا بازی 3-0 شود.

01675485

 

در دقیقه 81 نیوکاسل می توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه سر کالوم ویلسون با واکنش فوق العاده و استثنایی ادرسون به کرنر  فرستاده شد.

در دقیقه 86 حرکت فوق العاده گابریل ژسوس و نفوذ او بهمحوطه جریمه با پاس زیبای او برای رحیم استرلینگ همراه شد و این بازیکن نیز دروازه خالی حریف را باز کرد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه 4-0 تمام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید