منچسترسیتی به یک تیم آلمانی باخت

در هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا  منچسترسیتی امشب در آلمان مهمان لایپزیش بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 2-1 به سود میزبان خاتمه یافت.

در دقیقه 15 اشتباه فرناندینیو می توانست به قیمت باز شدن دروازه منچسترسیتی تمام شود اما ضربه کونارد لایمر از زاویه ‌ای بسته توسط زک استفن به کرنر فرستاده شد.

چند دقیقه بعد این منچسترسیتی بود که می‌توانست دروازه لایپزیش را باز کند اما ضربه کوین دی بروین با فاصله ای نسبتاً کم به بیرون رفت تا بازی با همان تساوی بدون گل ادامه پیدا کند.

بازی خوب لایپزیش در دقیقه 24 نتیجه داد و این تیم توانست گل برتری را به ثمر برساند. پاس فوق‌العاده کونارد‌ لایمر، باعث شد دومنیک سوبوسلای در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و بعد از دریبل زدن استفن دروازه خالی منچسترسیتی را باز کند تا نتیجه 1-0 شود.

01671869

در دقیقه 39 آندره سیلوا می‌توانست فاصله را به دو گل افزایش دهد اما ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه با واکنش استثنایی زک استفن همراه شد.

در دقیقه 40 منچسترسیتی تا آستانه به ثمر رساندن گل تساوی پیش رفت اما ضربه زیبای فیل فودن با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود لایپزیش تمام شود.

اگر چه در نیمه دوم منچسترسیتی تقریبا توپ و میدان را در اختیار داشت اما در دقیقه 70 این آندره سیلوا بود که توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. ستاره پرتغالی با یک ضربه محکم و مهار نشدنی دروازه سیتی را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

در دقیقه 76 منچسترسیتی توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. ریاض محرز روی پاس زیبای الکساندر زینچنکو دروازه لایپزیش را باز کرد تا نتیجه 2-1 شود.

01671870

در ادامه منچسترسیتی نتوانست کار خاص دیگری انجام دهد. همچنین کایل واکر نیز اخراج شد تا کار سیتی سخت تر شود و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود تیم آلمانی خاتمه پیدا کند؛ موضوعی که باعث شد شاگردان پپ گواردیولا کار خود را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با شکست به اتمام رسانده باشند و در سمت مقابل لایپزیش نیز راهی لیگ اروپا شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید