منوچهری: تمام آرزوی تیم پارس جم بر باد می‌رود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امین منوچهری مهاجم تیم پارس جنوبی جم در مورد این که به نظر می‌رسد استرس سقوط به لیگ یک بین تمام اعضای پارس جنوبی وجود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد، گفت: ما از لحاظ فنی استرسی نداریم، ولی از لحاظ مالی خیلی استرس داریم.

امین منوچهری در مورد وضعیت این تیم از لحاظ فنی اظهار کرد: روز به روز پیشرفت کردیم. در بازی‌های آخری هم که قبل از تعطیلات کرونا انجام دادیم نتایج خوبی گرفتیم اما امیدوارم مشکلات مالی به ما ضربه نزند.

منوچهری در مورد این که این تیم یک تیم نفتی است ولی از لحاظ مالی به خوبی تغذیه نمی‌شود و آیا این مسأله اعضای تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اذیت می‌کند، تصریح کرد: قانونی که برای تیم‌های نفتی گذاشته‌اند که در لیگ حرفه‌ای نمی‌توانند به آن کمک کنند، قانون خوبی نیست.

وی ادامه داد: امیدوارم بررسی مجددی کنند چون با همین قانون نفت تهرانی که بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرد از بین رفت و خشک شد. تمام آرزوی تیم پارس جم هم که زحمت کشید و به لیگ برتر آمد و به این ترتیب فکر می‌کنم تمام آرزوهای این تیم بر باد می‌رود.

منوچهری اضافه کرد: اگر مسئولان آن روزهایی که تلاش کردند و خوشحالی زیادی در شهر جم به وجود آمد را مرور کنند، متوجه می‌شوند با کمی‌هزینه و کمک به این تیم می‌توانند یک شهر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوشحال کنند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

مهاجم تیم پارس جنوبی جم گفت: امیدوارم از لحاظ مالی دغدغه‌های ما برطرف و ‌مشکلات حل شود. بازیکن نباید به کوچک‌ترین موضوعات مانند اینکه امروز به تمرین بیاید اما ممکن است تمرین برگزار نشود یا آب نداشته باشیم، فکر کند.

وی یادآورشد: کسانی هستند که برای این تیم تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند. باید از ایوب چراغی مدیر تیم تشکر ویژه کنم که واقعا تلاش می‌کند این تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زنده نگه دارد ولی او تا جایی توانایی دارد. امیدوارم به او کمک کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید