منصوری: چرا مجوز برگزاری بسکتبال صادر شده اما مجوز فوتسال نه؟!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کریم منصوری رئیس هیات مدیره تیم شهید منصوری قرچک در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: در حال حاضر مجوزی برای شروع لیگ برتر صادر نشده است و منتظر نظر ستاد مبارزه با کرونا هستیم، فوتسال قطعاً ورزش پر برخوردی است اما نمی‌دانم چرا مجوز برگزاری بسکتبال صادر شده اما مجوز برگزاری مسابقات فوتسال همچنان صادر نشده است.

کریم منصوری اظهار کرد: فکر می‌کنم برگزاری مسابقات فوتسال ریسک بزرگی باشد و بهتر است کمی‌صبر کنند چون تیم ملی بازی ندارد و برای برگزاری مسابقات لیگ برتر نیز الزامی‌وجود ندارد.

منصوری در پاسخ به این سوال که درباره سرمربی قرچک تصمیمی‌گرفته اید یا خیر، بیان کرد: تمرینات تیم در حال حاضر زیر نظر مربیان در حال برگزاری است و از قبل با رضا داورزنی صحبت‌هایی انجام دادیم اما تمایل به ادامه همکاری با مجموعه را نداشتند، با چند نفر وارد مذاکره شده‌ایم و در صورت قطعی شدن سرمربی، این موضوع را رسانه‌ای خواهیم کرد.

او در خصوص بازگشت تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با خرید امتیاز تیم ستارگان ورامین در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: تا به حال انتقال سهمیه‌ای انجام نشده است و تنها، نام تیم ستارگان دشت ورامین به شهید منصوری قرچک تغییر نام پیدا کرده و مراحل انتقال امتیاز نیز به مرور زمان انجام خواهد شد.

وی افزود: در فصل پیش رو شهرداری قرچک به عنوان اسپانسر در کنار ما حضور خواهد داشت و حدوداً ۵۰ درصد هزینه‌ها را تقبل خواهد کرد، با بازگشت منصوری قلب مردم قرچک شاد شده و ما به همین دلیل در کنار مجموعه حضور داریم، اما بدون حضور هواداران فکر نمی‌کنم فوتسال جذابیت سابق خود را داشته باشد.

منصوری با بیان این که مشکلات مالی باشگاها در گذشته هم در لیگ برتر فوتسال وجود داشته است، اظهار داشت: از قبل مشکلات مالی برای باشگاه‌ها و بازیکنان در لیگ‌های فوتسال وجود داشته و اکثر بازیکنان به صورت حرفه‌ای مشغول این رشته نیستند و قطعاً شغل دیگری دارند تا بتوانند زندگی خود را کنترل کند، امیدوارم روزی فوتسال ایران به جایگاهی برسد که تمام بازیکنان با فوتسال زندگی کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید