منصوریان: ۵۰۰ تماس به خاطر ابراز علاقه ام به هواداران داشتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا منصوریان سرمربی تیم تراکتور درباره اتفاقات داوری در بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: در محوطه جریمه اولویت با مهاجم است مگر این که به دستش بخورد. در صحنه روی محوطه جریمه هم پای بازیکن ما انسان حاج صفی قفل بود و از پشت دروازه کاملا مشخص است که احسان رو به جلوست و داخل باکس، برخورد می‌کند. در دقیقه ۳۴ هم میثم تیموری برخورد کرد اما بازیکن حریف پایش را عقب کشید تا نشان دهد بازیکن ما تمارض کرده‌.

علیرضا منصوریان همچنین اظهار کرد: اما آقای سیدعلی مدیریت خوبی کرد و باوجود این که زمین کاملا خیس بود، عملکرد خوبی داشت. در ۱۵-۲۰ دقیقه به شدت باران و تگرگ بارید و بازی سنگینی از نظر فیزیکی بود.

منصوریان در مورد قرارداد سعید واسعی عنوان کرد: مسئله سعید واسعی در حال حل شدن است و انشالله مدیران دو باشگاه به نقطه مشترکی می‌رسند که کار به شکایت نرسد. امسال سازمان لیگ اجازه داده که فسخ انجام شود و سپس کمیته تعیین وضعیت رای بدهد، همین موضوع فضای باشگاه‌ها را ناامن کرده و هر بازیکنی اجازه فسخ دارد و این به نظرم قانون خوبی نیست. ما بازیکنی داریم که پتک سال قرارداد بسته اما توانسته در سازمان لیگ فسخ کند.

سرمربی تیم تراکتور در روزهای اخیر دوباره به تیتر یک صفحات هواداری فوتبال ایران تبدیل شد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان، ماسک خود را پایین کشید و به هواداران ابراز علاقه کرد تا مورد انتقاد بسیاری قرار گیرد. منصوریان علاوه بر واکنشی که به این اتفاق داشته، درباره فسخ قرارداد چند بازیکن تراکتور هم اظهار نظر کرده و به داوری با نفت مسجدسلیمان هم پرداخته است.

یکی از اتفاقات حاشیه ای که در چند روز اخیر برای منصوریان رخ داد، مربوط به لحظه ای است که در کنفرانس خبری، به هواداران تراکتور ابراز علاقه کرد. او در این باره توضیح می‌دهد: من چون سابقه حضور در کنفرانس در دوران کرونا را نداشتم، اصلا حواسم نبود و دستم را به همه جا مالیدم و بعد به هواداران ابراز علاقه کردم.

منصوریان ادامه داد: از طرف خانواده خودم و همسرم و مادرم تحت فشار بودم و فکر کنم ۵۰۰ تماس به خاطر این اشتباه داشتم. پروتکل را رعایت نکردم و برخلافش هم عمل کردم و از همه کسانی که آن را دیدند عذرخواهی میکنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید