منصوریان و دوئل نفتی‌ها (صنعت نفت- نفت مسجدسلیمان)

در نشست خبری پیش از بازی تیم‌‌‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان،  علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت گفت: امیدواریم مشکل تیم‌‌‌های نفتی در سال جدید با تفکر وزیر نفت رفع شود هر چند وزارت نفت آماده کمک به تیم صنعت نفت است.

وی اظهار داشت: فرماندار آبادان و استاندار خوزستان سعی در رفع مشکل مالی این تیم دارند ضمن اینکه ما شرطی برای رفع مشکل تیم نداشتیم اما امیدواریم فرماندار جدید آبادان کاری که فرماندار پیشین نکرد را انجام دهد.

منصوریان بیان کرد: هواداران و بازیکنان تیم صنعت نفت آسیب جدی دیدند و امیدواریم شورای تامین با ارسال درخواست به وزارت نفت باعث شوند ۵۰ درصد مشکلات تیم رفع شود.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت‌: وزارت نفت بدنبال قانونی برای کمک به تیم‌‌‌های نفتی است و اگر بند ج اصلاح شود تیم‌‌‌های نفتی سرشار از ثروت می‌شوند.

وی بیان کرد: امروز هواداران در تمرین حضور یافتند و بازیکنان سرشار از انگیزه شدند و حتی شکل تمرین را تغییر دادند و فردا با روحیه مضاعف به میدان خواهند رفت.

وی افزود: امیدواریم در هفته آینده تدابیر لازم دیده شود تا در نیم فصل تیم را تقویت کنیم.

منصوریان گفت: زمانی عزم وزارت نفت ندادن پول به تیم‌‌‌های نفتی بود و دیوار بزرگی جلوی این تیم‌ها کشیده شد ولی امروز این دیوارها شکسته شده است.

وی افزود: زمان برای گرفتن پول به ما شانس رسیدن به آن را می‌دهد اما نباید نتایج را فدای پول کنیم زیرا جبران آن سخت می‌شود.

منصوربان گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم زیرا حریف مانند ما میل به هجوم دارد.

وی افزود: ما در خانه همه امتیازات را می‌خواهیم و با تلاش بازیکنان به این مهم دست خواهیم یافت.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: تفاوت‌‌‌های مالی شرایط روحی برای تیم‌ها ایجاد می‌کند و تیمی‌که پول نداشته باشد به لحاظ روحی دچار مشکل می‌شود.

وی اظهار داشت: شکست قبلی را باید فراموش کنیم، تیم ما به روند خوبی دست یافته است و این روند را ادامه خواهیم داد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امروز شنبه از هفته چهاردهم لیگ برتر میزبان نفت مسجد سلیمان است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید