منزوی: صلاح استقلال در سکوت من است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: هر چه در این یک سال حرف شنیدم و سکوت کردم از بی جوابی‌ام نیست، بلکه صلاح استقلال در سکوت من است.

کامران منزوی درباره انتخاب احمد سعادتمند به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال، اظهار کرد: با این وضعیتی که دنیا را فرا گرفته است و کسی از فردای خود خبر ندارد و دنیای فوتبال پیشرفته مخصوصاً اروپا حرکات خود را به سمت همدلی و همراهی و از آن مهم‌تر گذشت از منافع شخصی به خاطر دوام و قوام باشگاه‌ها و فوتبال برده‌اند، طرح برخی مسائل توسط عده‌ای و جواب دادن به آن کمکی به فوتبال ما نخواهد کرد.

او با اشاره به اینکه درباره بازگشت آقای سعادتمند هیچ‌کدام از اعضای جدید و قدیم هیئت مدیره نقشی نداشته‌اند و بی‌جهت منتی بر سر ایشان گذاشته نشود، ابراز کرد: بنده در تحولات استقلال هیچ اثری نداشته و به دور از تسویه حساب‌های شخصی قضاوت عادلانه کنیم، پس پیش‌داوری نکنیم که بنده دنبال حضور آقای سعادتمند بوده‌ام تا فلان شود و بهمان!

وی تصریح کرد: هر چه بود انتخاب مجمع بود و امیدوارم ایشان با توجه به سابقه خوب مدیریتی و ارتباطات مناسب و شناخت نسبی از اوضاع استقلال بتواند بر مشکلات ساختاری غلبه کند.

منزوی تصریح کرد: آنقدری که استراماچونی برای حضور در استقلال سر و صدا کرد تراپاتونی اگر می‌خواست بیاد نمی‌کرد. وقتی فتح‌ا… زاده می‌گوید آقای فتحی برای وریا غفوری دست به چک شو، یعنی شما باید احساس خطر کنید. آقای وریا غفوری اسوه تعصب و غیرت، شما میگی من برای یک فصل ۴ میلیارد می‌خواهم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره انتشار فایل صوتی اظهاراتش در یکی از جلسات هیئت مدیره پیش از آغاز فصل جاری گفت: مشخص است که ضبط کردن این صحبت‌ها کار چه کسی است.

منزوی یادآورشد: کاری به کسی ندارم، چون تصمیمم را گرفته‌ام و می‌خواهم پس از یک سال و اندی، گذشته را فراموش کنم. می‌خواهم به قبل از آمدنم به استقلال برگردم و به زندگی‌ام برسم. اشکال ساختار باشگاه استقلال است که صدای ضبط شده اعضای هیئت مدیره به بیرون می‌رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید