مناجاتی: معرفی نشدن استعدادها باعث اُفت فوتبال ایران شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی مناجاتی سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر امروز فوتبال ایران اُفت کرده به خاطر معرفی نشدن استعدادها است. امروز فوتبال حرفه‌ایی ایران خالی از ستاره است و برای همین بازیکنان معمولی، مبالغ میلیاردی پول می‌گیرند.

مهدی مناجاتی افزود: فوتبال ایران همیشه پر از استعدادهای ناب است باید کشف شوند. در گذشته مربیان ملی با حضور در زمین‌های خاکی استعدادیابی می‌کردیم اما امروز دلالان استعدادها را می‌سوزانند و به دنبال خانواده‌های پولدار می‌روند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: امروز برخی مربیان و مدیران به جای توجه به استعدادها به وضعیت مالی پدران و مادران بازیکنان توجه می‌کنند. امیدوارم خانواده فوتبال دست به دست هم دهند و بار دیگر روح پاک ورزش را به فوتبال بازگردانند.

مناجاتی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها بیشترین نقش را در پاک کردن روح ورزش دارد زیرا خبرنگاران با قلم‌های خود می‌توانند افراد ناپاک را به مردم و مسوولان معرفی کنند.تنها راه نجات فوتبال ایران کنار رفتن دلالان و آدم‌های ناسالم از این رشته است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ابراز کرد: مدیران ورزش باید به دنبال استفاده از مدیران فوتبالی در راس این رشته باشند و اطمینان دارم اگر این اتفاق رخ دهد بار دیگر در آسیا آقایی خواهیم کرد.

او ادامه داد: ورزش نیاز به مدیران دلسوز دارد و امیدوارم بار دیگر شاهد بازگشت مدیران فوتبالی به این رشته باشیم. در سالیان گذشته مدیران غیرفوتبالی تا توانستند به این رشته آسیب رساندند و دیگر زمان حضور آنها در فوتبال به پایان رسیده است.

وی در خصوص افزایش مبالغ قرارداد بازیکنان فوتبال اظهار داشت: متاسفانه مبالغی برای قرارداد بازیکنان مطرح می‌شود که باور کردنی نیست و بدون شک مدیران فوتبال و دلالان در این مساله نقش مستقیم دارند.

مناجاتی گفت: امیدوارم پول قرارداد بازیکنان حداقل به صورت کامل به خود بازیکنان برسد و دیگران بخش اعظم پول قرارداد بازیکنان را به خود اختصاص ندهند. این مبالغ بی تردید به فوتبال ایران ضربه جدی خواهد زد زیرا فساد ایجاد خواهد کرد. امیدوارم رسانه‌ها به این مساله ورود و افراد ناپاک را از ورزش بیرون کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید