ملکیان: بی انگیزگی عجیبی در تیم استقلال به وجودآمده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرد ملکیان پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص پیش بینی‌اش از فصل بعد استقلال گفت: همین الان مشخص است که نتیجه جالبی از آب در نمی‌آید چرا که انگیزه لازم بین مدیران وجود ندارد و به فکر تیم نیستند.

فرد ملکیان اظهار کرد: رقیب اصلی استقلال یعنی پرسپولیس سه چهار سال است که قهرمان می‌شود و مدیران استقلال باید سال آینده کاری انجام دهند که دل هواداران را به دست بیاورند.

وی افزود: راه حلش را نمی‌دانم ولی درهرصورت تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد و استقلال باید چنین ذهنیتی در یارگیری‌اش داشته باشد. استقلال باید بازیکن با کیفیت و با اخلاق جذب کند نه بازیکنی که بیاید دو سه سال بازی کند و روی هوادار منت می‌گذارد.

ملکیان درباره وضعیت این روزهای استقلال اظهار کرد: در حال حاضر باتوجه به این‌که پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته است، هیچ مربی ریسک نمی‌کند این تیم را بردارد. استراماچونی هم بخواهد استقلال را بگیرد.

وی ابراز کرد: اگر از این ماجرا اطلاع داشته باشد، نظرش تغییر می‌کند. در خصوص فرهاد مجیدی هم باید بگویم نمی‌دانم چه اصراری است که به خاطر دل هواداران یک مربی بیاید که طرفدار داشته باشد و فقط هواداران را آرام کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این که عادت شده است که هر سالی که تمام می‌شود یک عده می‌روند و یک عده می‌آیند، گفت: تا بخواهند با هم هماهنگ شوند فصل تمام می‌شود و همه چیز از نو تغییر می‌کند. اصلا بروید مورینیو را برای استقلال بیاورید. وقتی بازیکنانتان بازی نمی‌کنند، فرقی نمی‌کند که چه مربی انتخاب می‌کنید

ملکیان یادآورشد: بازیکنان استقلال را که می‌بینم، به جز چند نفر، بقیه بی تفاوت بازی می‌کردند. فرقی ندارد فرهاد مجیدی روی نیمکت باشد یا استراماچونی. نمی‌دانم چرا این بی انگیزگی در تیم به وجود آمده است و شاید هم یک حالت بی اعتمادی بین بازیکن و مربی در استقلال به وجود آمده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید