ملایی: نیاز به حمایت وزارت ورزش و مسئولان داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نازنین ملایی ملی‌پوش روئینگ بانوان ایران با بیان اینکه نیاز به حمایت وزارت ورزش و مسئولان داریم، گفت:‌ ورزشکاران درآمدی ندارند وقتی اردو نیست حقوقی هم به ورزشکار داده نمی‌شود باید حمایت مالی انجام شود.

نازنین ملایی با بیان اینکه اینها مسائلی است که همه بچه‌ها و ورزشکاران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، اظهار کرد: من ورزشکارانی می‌شناسم که به خاطر مسائل مالی به مربیگیری روی آورده‌اند.

وی در خصوص مسابقات قهرمانی کشور روئینگ، اظهار داشت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کار خوبی بود چون امسال هیچ مسابقه‌ای نداشتیم و به خاطر کرونا با لغو تمامی رقابت‌ها بی‌انگیزگی ایجاد شده بود.

ملی‌پوش روئینگ ایران در پاسخ به این سؤال که قایق‌هایی که فدراسیون سفارش داده هنوز نرسیده الان وضعیت پارو و قایق شما به چه صورت است، عنوان کرد:‌ می‌توانیم با این قایق‌ها که داریم تمرین کنیم اما آنها که سفارش داده شده برای مسابقات کسب سهمیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ملایی گفت: مهم است که ما با این قایق‌های جدید تمرین کنیم و مسابقه دهیم. همیشه وقتی به مسابقات بین‌المللی می‌رویم یک هفته تا ۱۰ روز درگیر تنظیم قایق‌ها هستیم اما اگر با همان مدل قایقی که در ایران داریم تمرین کنیم سایز آن دست‌مان می‌آید و مشکلی برای مسابقات نخواهیم داشت.

وی درباره سطح مسابقات قهرمانی کشور گفت: با توجه به اینکه کرونا بود استان‌ها نمی‌توانستند تمرینی داشته باشند ولی در حالت کلی مقایسه با ورزشکاران شهرستان درست نیست ولی در مقایسه با دیگر ملی‌پوشان سطح رقابت بد نبود. این مسابقه برای من مانند تست آخر اردو بود که رکورد ثبت کنیم.

ملایی خاطرنشان کرد: من رکورد گذشته خودم را تغییر دادم. قبل از این اتفاقات رکورد من ۳:۴۷ دقیقه بود که حالا به ۳:۴۵ کاهش پیدا کرده است این در حالی است که من با ۶۰-۷۰ درصد آمادگی در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید