ملایی: من به دلار پول نمی‌گیرم و از جیب هزینه می‌کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نازنین ملایی بانوی ملی پوش روئینگ در پاسخ به این پرسش که چقدر تلاش کرده تا بلاتکلیفی برگزاری مسابقات، او را بی انگیزه نکند، تاکید کرد: این مسئله تاثیر منفی گذاشته است و حتی خود من مدتی دچار این مشکل شدم. بعد به این موضوع مهم فکر می‌کردم اگر من در ذهنم درگیر این مسئله هستم که قرار است چه اتفاقی بیفتد، در ذهن بقیه رقیبانم هم وجود دارد پس برنده کسی است که این افکار را از ذهنش بیرون بریزد و از این فرصت استفاده کند.

نازنین ملایی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه مبلغی که به عنوان بورسیه از IOC دریافت می‌کند، تمام هزینه هایی که دارد را تامین می‌کند یا خیر؟ تاکید کرد: در ذهن همه این جا افتاده که من به دلار بورسیه را دریافت می‌کنم اما واقعیت این است که من به دلار پول نمی‌گیرم و هر ماه هم این مبلغ برای من واریز نمی‌شود. روند پرداخت آن هر چهار ماه یکبار است اما تا روند اداری آن انجام شود ۶-۷ ماه زمان می‌برد تا واریز انجام شود. من ۶-۷ ماه از جیب هزینه می‌کنم تا هزینه برگردد. در همه کشور‌ها پرداخت به دلار انجام می‌شود اما در ایران به دلیل تحریم‌ها می‌گویند مبلغ بورسیه را به دلار نمی‌گیرند و مجبورند به ما به صورت ریال پرداخت کنند.همچنین معادل دلار دولتی به ما پول پرداخت می‌کنند نه دلار آزاد.

او افزود: همه فکر می‌کنند مبلغ بالایی دریافت می‌کنم در حالی که با این وضعیت تورم و همچین خرید مایحتاج که قیمت آنها روز به روز در حال تغییر است و هزینه‌‌‌های اسکان و دیگر مخارج، مبلغ ناچیزی محسوب می‌شود.

ملایی در پاسخ به این پرسش که در این مدت که مسابقه ای نبوده توانسته از فرصت برای پیشرفت خود استفاده کند یا خیر؟ گفت: خدا را شکر راضی هستم. اوایل شیوع ویروس کرونا که اردو و تمرینات لغو شد و ما در شهر‌‌‌های خود بودیم واقعا استرس داشتم اما با برنامه‌‌‌های آقای فرزام طوری برنامه ریزی کرده بود که تمریناتی که در خانه داشتیم نیز واقعا باعث رشدمان شد. البته چون مدت زیادی تمرین در آب نداشتیم تمام استرس من این بود که وقتی وارد آب شدم چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. اما آقای فرزام همیشه می‌گفت اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. هفته اولی که دوباره روی آب تمرین کردیم هم من و هم آقای نصیری غافلگیر شدیم و همانی بود که آقای فرزام می‌گفت در حالی که ما فکر می‌کردیم که افت کرده ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید