مقصر تساوی تیم ملی فوتبال انگلیس کیست؟

 در خبرها خواندیم  تیم ملی فوتبال انگلیس شب گذشته و در مسابقه ای که تا لحظات پایانی از لهستان پیش بود نهایتاً گل تساوی را دریافت کرد تا به شکل باورنکردنی متوقف شده باشد. انگلیسی‌ها با این تساوی 16 امتیازی شدند و همچنان شانس اول صعود به جام جهانی قطر از گروه‌شان محسوب می‌شوند. در رابطه با آن مسابقه، ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلیس طی مصاحبه ای پس از پایان مسابقه گفت:

01642056

ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم و بازیکنانی که به کار گرفتیم نیز در سطح خوبی ظاهر شدند. مالکیت توپ را در اختیار داشتیم هیچ مشکلی وجود نداشت. ما چند بار به شرایط خود نگاه کردیم و دیدیم که اوضاع خوب است. ما قصد داریم از بازیکنان زیادی استفاده کنیم اما دیشب به محض اینکه می‌خواستیم تغییرات را ایجاد کنیم گل دریافت کردیم.

01642057

می‌دانستیم که اگر بتوانیم این بازی را ببریم تقریباً حضورمان در جام جهانی قطر قطعی می‌شد. این اتفاق رخ نداد و ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. ما می‌توانستیم حالا در موقعیت قوی‌تری نسبت به وضعیت کنونی قرار داشته باشیم و این امید کننده است. اما نمی‌توانم تقصیر را بر گردن بازیکنان و واکنش آنها به اتفاقات تابستان بیاندازند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید