مقایسه فوتسال در ایران و چین از زبان احمد اسماعیل پور

یکی از رشته‌‌‌های پر طرفدار و پر افتخار ورزشی در ایران، فوتسال است که با توجه به امکانات موجود در ایران، از اقبال زیادی برخوردار بوده است. در رابطه با وضعیت این رشته، «احمد اسماعیل‌پور» ستاره تیم ملی فوتسال کشورمان که پس از توافق با مسوولان تیم شنزن چین قراردادش را برای یک سال دیگر تمدید کرد، در گفتگویی اظهار داشت: قبل از جام جهانی با یکی دو تیم در ایران که از نظر مالی شرایط خوبی دارند، صحبت کردم اما در نهایت تصمیم گرفتم یک سال دیگر در چین بازی کنم.

اسماعیل پور ادامه داد: ماندنم در چین بستگی به شرایط دارد. خواسته‌هایی از تیم شنزن دارم که اگر عملی شود، باید در خصوص تمدید قرارداد برای سال‌های آینده تصمیم‌گیری کنم.

احمد اسماعیل پور در مورد شرایط لیگ چین گفت:‌ در اینجا آرامش بیشتری دارم. سطح لیگ چین با لیگ ایران قابل قیاس نیست و همه این موضوع را می‌دانند اما شرایط مالی خوبی دارد.

اسماعیل پور ملی‌پوش فوتسال در خصوص تیم ملی نیز اظهار داشت: اگر شرایط فراهم باشد در این خصوص صحبت خواهم کرد. در مورد خداحافظی کردن یا ماندن در تیم ملی نیز در حال تصمیم‌گیری هستم. فعلا که همه به سن بازیکنان تیم ملی ایراد گرفتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید