معمارزاده: بازیکنان ایرانی از لحاظ قانون حقی ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میثاق معمارزاده دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یک سری افراد می‌آیند این روزها درباره فوتبال حرف می‌زنند که اصلا نمی‌دانند فوتبال چیست، گفت: در گذشته یک دست‌های پشت پرده بود که نمی‌خواست پرسپولیس نتیجه بگیرد.

میثاق معمارزاده با تاکید بر اینکه بازیکنان در فوتبال ایران از لحاظ قانونی حقی ندارد و قوانین به سود باشگاه‌ها نوشته شده است، ادامه داد: مدیران پرسپولیس هم متاسفانه هر کس می‌آید یک بدهی بزرگ به جا می‌گذارد و هیچ کس پاسخگو نیست و از طریق ققانون هم که اقدام می‌کنیم دستمان به جایی نمی‌رسد.

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه خیلی مسائل پشت پرده در فوتبال ایران زیاد است و از دست قانون هم کاری ساخته نیست، تصریح کرد: طلب من متعلق به ۱۰ سال پیش است و آن پول دیگر ارزشی ندارد البته همین پول بی ارزش را هم حاضر نیستند پرداخت کنند.

معمارزاده ادامه داد: من روزهای خوب زیاد داشتم و نمی‌خواهم همه چیز را باز کنم و قانون را وسط بکشم. دشمنانی که در تیم داشتم و حتی بیرون از تیم و می‌خواستند جای مرا بگیرند. رفتار خودم هم بعضی از آنها به نظرم درست نبود و فکر می‌کنم برخی تصمیماتم اشتباه بود.

وی همچنین درباره روزهای پرحاشیه‌ای که در فصل‌‌‌های گذشته در پرسپولیس پشت سر گذاشت ابراز کرد: در آن سال دولتی که سر کار بود و آقای احمدی نژاد تمایل به استقلال داشتند و پرسپولیس را تخریب می‌کردند. اگر در آن فصل به ما کاری نداشتند و اذیت نمی‌کردند تیم خوبی بودیم که می‌توانستیم جام بیاوریم.

دروازه‌بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره حکم مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس افزود: طلب من هنوز پابرجاست و از طریق قانون پیگیر تر خواهم شد هر کس هم می‌آید چهار تا دروغ تحویل می‌دهد و می‌رود تا نفر بعدی و فدراسیون فوتبال هم هیچ اقدامی‌نمی‌کند و فعلا دور هم خوش هستند!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید