معرفی گزینه وزارت ورزش و جوانان: آیا وی دو تابعیتی است؟

رضا حاجی‌پور نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم در تشریح جلسه امروز کمیسیون آموزش با حمید سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: در این نشست اعضای کمیسیون آموزش بر توجه و حمایت از ورزشکارانی که مقابل رژیم صهیونیستی حاضر نشدند، تأکید کردند و خواستار بکارگیری آنان در وزارت ورزش و جوانان شدند.

وی ادامه داد: همچنین درباره جذب مدال‌آوران المپیکی نیز بحث و به موضوع توجه ویژه به مسائل جوانان در تأمین مسکن و ایجاد شغل برای آنها تأکید شده است. این مهم باید براساس تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت کار و بانک مرکزی منعقد شده است، پیگیری شود.

حاجی‌پور بر استقرار نظام عدالت، شفافیت و تحول‌گرایی در حوزه ورزش و جوانان تأکید کرد و همچنین تکمیل ۴۰ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام را وعده داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که در نشست امروز به آن تأکید شد، برقراری توازن اجرای عدالت ورزشی در توزیع امکانات در سراسر کشور بر مبنای آمایش سرزمین بود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌عنوان کرد: در نشست امروز درباره دوتابعیتی بودن وزیر پیشنهادی ورزش نیز مباحثی مطرح شد که سجادی قویاً این مسئله را تکذیب و عنوان کرد که طی هشت سال گذشته حتی یک سفر خارجی هم نداشته است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید