معدنچی: هیچ وقت سابقه بازی در لیگ نداشتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهرزاد معدنچی پیشکسوت تیم ملی ایران در مورد شایعاتی که درباره لیگ یک وجود دارد، توضیح داد: من هیچ وقت سابقه بازی در لیگ نداشتم و اطلاعات خاصی در این باره ندارم اما به هر حال صحبت زیاد است.

مهرزاد معدنچی اظهار کرد: وقتی این چیزها باب شود، کیفیت فوتبال پایین تر می‌آید چون کسانی که شرایطش را دارند، بازیکن می‌شوند و بقیه که فقط استعداد و توانایی دارند، خیر. به نظرم باید روی لیگ‌‌‌های پایین تر زوم کنند تا این چیزها کمتر و کمتر شود.

وی درباره اهداف خود در مربیگری گفت: من تازه شروع کرده ام و نمی‌خواهم بلندپروازی کنم اما به هر حال هرکسی برای خودش اهدافی دارد. الان در خدمت آقای مهابادی و تیم فجر هستیم و هدف اولم این است که به آن‌ها کمک کنم اما مطمئن باشید که اهداف دیگری هم دارم و امیدوارم روزی روی نیمکت پرسپولیس بنشینم.

معدنچی درخصوص حضورش در مربیگری هم گفت: من یک خرده فاصله گرفتم با فوتبال و مثل یک هوادار بودم اما چند وقت قبل آقای مهابادی تماس گرفت و گفت برای کمک او بروم. متاسفانه در شیراز اینطور نیست که از سرمایه‌‌‌های خودشان استفاده کنند اما در اصفهان و بندرانزلی و… می‌بینید که از سرمایه هایی مثل مازیار زارع، پژمان نوری، محرم نویدکیا و… استفاده می‌کنند.

پیشکسوت تیم ملی ایران نصریح کرد: اما به هر حال من همیشه در یادم خواهد ماند مثل دوران بازیکنی که آقای پیروانی و آقای یاوری من را به فوتبال معرفی کردند، مربیگری ام هم با آقای مهابادی آغاز شد.

معدنچی خاطرنشان کرد: من فوتبالم را در فجر شروع کردم و فصل ۹۲-۹۳ همین جا خداحافظی کردم. این تیم نظامی‌است و یادم می‌آید قبل از بازی یک ساعت نماز می‌خواندیم و ذکر یا علی می‌گفتیم و وضو می‌گرفتیم و می‌رفتیم در زمین. یادم می‌آید یک مربی خارجی آمد شیراز و اسم تیم فجر را گذاشت کارخانه بازیکن سازی. یعنی باوجود همان شرایط ما کارمان را انجام می‌دادیم و خبری از مسائلی که گفتید نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید