معبودی: ماشین سازی در همه بازی‌ها از جان مایه گذاشته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عزیز معبودی کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به شرایط ماشین سازی گفت: تیم ما در سه هفته ۲مربی عوض کرد. کیفیت فنی خوبی داریم اما در نتیجه‌گیری تمرکز نداریم. وقتی باخت‌ها پشت سر هم می‌آید به تیم استرس وارد می‌شود و در هر بازی وقتی هم که جلو می‌افتیم نگران این هستیم که نکند ببازیم.

عزیز معبودی افزود: برای همین در لحظات آخر گل می‌خوریم اما این دلیل نمی‌شود کارمان را توجیه کنیم. پنجشنبه یک بازی خیلی مهم مقابل صنعت نفت داریم، با تمام قدرت برای ۳امتیاز می‌رویم که بعدا نگویند ماشین سازی اول فصل جایگاه خوبی داشت و آخر فصل چنان شد. باید از آبرو و شرف خودمان دراین بازی دفاع کنیم.

وی ادامه داد:‌ در همه بازی‌ها از جان مایه گذاشتیم و باید مقابل صنعت نفت این مایه را سه برابر کنیم. یک استان چشمش به این است که سهمیه تبریز در لیگ برتر حفظ شود و دوست نداریم اتفاقی که برای علم‌وادب افتاد و به لیگ دو سقوط کرد، برای ماشین سازی هم بیفتد. تمام تمرکزمان روی تیم خودمان است و به بقیه کاری نداریم.

معبودی ادامه داد: در سه چهار بازی اخیر مستحق باخت نبودیم. حتی مقابل تراکتور هم تا آخرین لحظه جنگیدیم و به گل هم رسیدیم اما به خاطر اتفاقی که برای سرپرست تیم افتاد تمرکزمان را از دست دادیم و در دقایق آخر دروازه‌مان باز شد. برای سیدمحمدعلوی آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر به کنار ما برگردد.

کاپیتان ماشین‌سازی در مورد تیم صنعت نفت آبادان عنوان کرد: صنعت نفت تیم خیلی خوبی است. برخلاف سال‌های قبل که نوسان داشت، امسال از ساختار خوبی برخوردار بود. خودم هم دو فصل در این تیم بازی کردم.

معبودی خاطرنشان کرد: از طرف بچه‌های تیم به مردم آذربایجان و هواداران ماشین سازی قول می‌دهم تمام تلاشمان را برای گرفتن سه امتیاز می‌کنیم تا دل‌ آن‌ها شاد شود و بتوانیم گوشه‌ای از محبت‌هایشان را جبران کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید