مظلومی: هیئت مدیره استقلال نیازمند افراد اقتصادی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مردم هوشیار شده‌اند! به خوبی تشخیص می‌دهند که امروز اوضاع باشگاه چرا به این شکل درآمده است! آن‌ها تیم‌شان را دوست دارند و فرقی برایشان نمی‌کند چه کسی مدیر آن است؛ آن‌ها می‌خواهند استقلال در آرامش باشد.

پرویز مظلومی‌اظهارکرد: باشگاه چند ماه بدون مدیر بود البته در همان روز‌ها هم آقای موسوی و خلیل زاده خیلی زحمت کشیدند، با اینکه گرفتاری‌های دیگری داشتند، اما برای استقلال از جیبشان هم خرج کردند.

مظلومی‌افزود: خلیل زاده همسرش در بیمارستان بود و به رحمت خدا رفت ولی کنار تیم بود. خودش کرونا گرفت باز هم حواسش به استقلال بود. در این دوره و زمان چه کسی حاضر است ۱۰ میلیون تومان از جیبش دربیاورد و خرج کند؟ قطعاً کسی که میلیاردی پول می‌دهد از روی عشق و علاقه است پس این‌ها جای تشکر دارد.

وی با بیان اینکه از وزیر می‌خواهیم افراد اقتصادی را در هیئت مدیره استقلال جای بدهد تا هرچه زودتر این شرایط به پایان برسد، تصریح کرد: بازیکنان هم به جای ایستادن روبه‌روی باشگاه باید کنار باشگاه باشند.

مظلومی‌یادآورشد: بنده با سعادتمند ارتباط دارم دوشنبه با او تماس تلفنی داشتم و به من گفت هنوز یک ماه نشده به باشگاه آمده‌ام و دارم تلاش می‌کنم تا مشکلات را برطرف کنم از مشورت دیگران استقبال می‌کند و سعی دارد بهترین تصمیمات را اتخاذ کند، اما یک ویژگی خاص دارد.

وی با تاکید بر اینکه بازیکنان باید کمی‌تحمل کنند، ابراز کرد: دیدیم که باشگاه رسماً اعلام کرد پول اسپانسرش را تا سال ۱۴۰۲ پیشخور کرده‌اند قطعاً آن‌هایی که سعادتمند را به استقلال فرستادند قول‌هایی هم به او داده‌اند پس باید حالا در چنین روز‌هایی کمکش کنند.

مظلومی‌با اشاره به اینکه باید پشت مدیرعاملی باشند که خودشان به او حکم دادند، خاطرنشان کرد: اگر سعادتمند فرصت کافی داشته باشد حتماً می‌تواند باشگاه را از نظر درآمدزایی و وضعیت اقتصادی به شرایط پایدار برساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید