مظلومی: همه باید به تیم فوتبال استقلال کمک کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره جدایی از تیم ملی جوانان گفت: من برای تیم ملی جوانان آرزوی موفقیت می‌کنم. از آقای نبی تشکر می‌کنم که در این زمینه همکاری کردند.

پرویز مظلومی‌اظهار کرد: باید کمیته جوانان در این زمینه تصمیم گیری کنند تا سرمربی بعدی تیم ملی جوانان مشخص شود. قرار است فردا از ۳۵ بازیکن تست گرفته شود تا اگر بازیکن خوبی پیدا شد، به بازیکنان دیگر تیم ملی جوانان اضافه شود.

وی ادامه داد: من در این زمینه عذرخواهی کردم و جا دارد از مسئولین فدراسیون تشکر کنم. آنها شرایط را درک کردند و به من اجازه جدایی دادند. من نزدیک ۳۵ سال از عمرم را در استقلال گذرانده ام و مردم از ما انتظار دارند در این شرایط به این تیم کمک کنیم.

مظلومی‌همچنین درخصوص حضور در استقلال و کناره گیری از سرمربیگری تیم ملی جوانان و تشابه این اتفاق با کناره گیری مرحوم پورحیدری از تیم ملی برای کمک به استقلال، گفت: البته ما انگشت کوچک مرحوم پورحیدری نیز نیستیم ولی به هر صورت شرایط به نوعی بود که تمام پیشکسوتان باید برای کمک به این تیم می‌آمدند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال یاداورشد: تمام پیشکسوتان این تیم یزرگ شبانه روز در حال تلاش هستند تا مشکلات و موانع را حل و رفع کنند و تیم استقلال از این شرایط بحرانی خارج شود.

مظلومی‌در پایان صحبت هایش خاطر نشان کرد: شرایط تیم فوتبال استقلال به نوعی است که همه باید به این تیم کمک کند. هیئت مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه در تلاش هستند تا دیاباته، میلیچ و کریمی‌را حفظ کنند و پنجره نقل و انتقالاتی را باز کنند. باید مبلغ زیادی طی یکی دو روز آینده جور شود. کادرفنی بسیار خوب و متعصبی بر سرکار آمده اند و هواداران باید به آنها فرصت بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید