مظلومی‌:همه بازی‌‌‌های استقلال سخت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار استقلال و پیکان گفت:همه بازی‌‌‌های استقلال سخت است و دیدار آسان نداریم. پیکان تیم خوب و با امکاناتی است و قطعا این دیدار مشکل است. دیدید که حتی ماشین سازی هم حریف آسانی در تهران نبود. هر تیمی‌مقابل استقلال بازی می‌کند سخت تلاش می‌کند تا امتیاز بگیرد. ما هم اگر خودمان باشیم می‌توانیم برنده بازی باشیم.

پرویز مظلومی با اشاره به قرارداد استقلال با مجموعه نفت تهرانسر گفت: این قرارداد هر 45 روز تمدید می‌شود. خواست خود شرکت نفت اینگونه است که قرارداد زمین هر 45 روز تمدید شود. البته ما مشکلی از نظر زمین تمرین نداریم چون زمین مجموعه انقلاب را هم در اختیار داریم. چمن آنجا نیاز به استراحت دارد و به همین دلیل تمرینات ما در تهرانسر برگزار می‌شود.

سرپرست تیم استقلال در خصوص وضعیت البسه گرم بازیکنان این تیم به فارس گفت: ما با شرکتی که مسئولیت اسپانسری باشگاه را بر عهده گرفته قرارداد بستیم و آنها خودشان لباس تیم را تامین می‌کنند.جا دارد از آنها تشکر کنم که در این مدت از تیم حمایت کردند.

مظلومی‌تصریح کرد:الان هم لباس‌‌‌های جدید تیم آماده است و بعد از بازی با پیکان در اختیار تیم قرار خواهد گرفت.ناگفته نماند طی روزهای اخیر یک دست لباس گرم به بازیکنان داده ایم که شامل همه چیز می‌شود. تا پایان این هفته هم لباس هایی مثل بادگیر و کاپشن در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مظلومی‌در خصوص اینکه دیدار استقلال و پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود و آیا با توجه به بارندگی‌ها و اتفاقاتی که در جریان دیدار شهرخودرو و پیکان رخ داد از وضعیت چمن این مجموعه اطلاع دارند یا خیر گفت: هنوز به ما اعلام نشده بازی در کدام زمین برگزار می‌شود. حتی عنوان شد ممکن است بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید