مظلومی: مگر می‌شود قهرمان لیگ را مشخص کرد؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌عضو سابق کانون مربیان فوتبال در خصوص اینکه توصیه‌اش برای ادامه مسابقات چیست گفت: بهترین راه در شرایط فعلی ادامه لیگ است.

پرویز مظلومی‌افزود: البته تصمیم گیرنده نهایی ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت هستند که هوادار به ورزشگاه‌ها بیاید یا خیر، اما معتقدم می‌شود از یکی از کشورهایی که قصد دارد مسابقاتش را ادامه بدهد برای حضور تماشاگران الگوبرداری کنند.

وی ادامه داد: مگر می‌شود قهرمان لیگ را مشخص کرد؟ استقلال ۳۰ امتیاز دیگر در پیش دارد و مدعی قهرمانی است یا از طرف دیگر تیم‌های سقوط کننده می‌توانند خود را بالا بکشند از طرف دیگر تیم‌هایی در لیگ یک هستند که برای صعود به لیگ برتر رقابت می‌کنند.

مظلومی‌با تاکید بر اینکه نباید حق آنها را نادیده گرفت، تصریح کرد: اینکه پیشنهاد شود لیگ را تعطیل کنیم یا یک تیم را به عنوان قهرمان معرفی کنیم اصلاً کار درستی نیست و به قول خودمان اصلاً شدنی نیست.

وی ابراز کرد: یکسری افراد فقط به دنبال سوء استفاده از اسم استقلال و پرسپولیس هستند در حالی که طی سال‌های گذشته بودند افرادی که به استقلال در پشت پرده کمک می‌کردند و خواهش می‌کردند که اسم‌شان مطرح نشود.

مظلومی‌با اشاره به این موضوع که امیدوار است ویروس کرونا هر چه سریع‌تر از مملکت خارج شود، افزود: جا دارد از کادر درمان و پزشکی که طی ماه‌های اخیر زحمات زیادی را کشیدند تشکر کنیم و امیدوار باشیم تمامی‌کشورمان به شرایط طبیعی و روال عددی مثل گذشته برگردد.

وی در خصوص اینکه آیا در این مدت با احمد سعادتمند مدیرعامل جدید استقلال صحبت کرده یا خیر، گفت:‌من با او به صورت تلفنی صحبت کردم. البته وی دعوت کرد به باشگاه بروم ولی به سعادتمند گفتم یک بار به باشگاه آمده بودیم که کلی موضع‌گیری شد بهتر است اصلاً‌به آنجا نیایم.

مظلومی‌خاطرنشان کرد: سعادتمند هم تلفنی با من صحبت می‌کند و با هم در ارتباط هستیم اما معتقدم او به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد و بار سنگینی روی دوش او خواهد بود حالا که وزارت او را انتخاب کرده باید به این مدیر کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید