مظلومی: مدیران گذشته استقلال تاب مقاومت در برابر بدهی‌ها را نیاوردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص صحبت‌هایی مبنی بر خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: بعید می‌دانم این اتفاق بیفتد، چه کسی توان مالی دارد که بتواند این دو باشگاه را بخرد.

پرویز مظلومی‌اظهار کرد: مدیران گذشته تاب مقاومت در برابر بدهی‌ها را نیاوردند و خیلی زود صحنه را ترک کردند اما آرزو می‌کنم سعادتمند که یک مدیر باتجربه است بتواند این مشکل را حل کند.

مظلومی‌افزود: حتی خود سلطانی فر هم راضی است این کار انجام شود زیرا یک مشکل از مشکلات وزارت ورزش برطرف خواهد شد اما قیمت‌ها آنقدر گران است که کسی جرأت خرید ندارد زیرا آن وقت باید کسانی که این دو باشگاه را می‌خرند بدهی‌ها باشگاه را تقبل کنند.

وی تصریح کرد: متأسفانه مشکلات و بدهی‌های استقلال زیاد است، بازیکنان خارجی و حتی داخلی مطالبات زیادی دارند که هنوز نتوانسته اند به آن دست پیدا کنند بنابراین سعادتمند به تنهایی نمی‌تواند در راهی که در آن قدم گذاشته موفق شود.

مظلومی‌با تاکید بر اینکه تیم‌هایی که سوددهی ندارند کسی سراغ آنها نخواهد آمد بنابراین بعید می‌دانم این اتفاق امسال هم رخ بدهد، ادامه داد: اگرچه این اتفاقات به طور کامل پایان نخواهد پذیرفت اما می‌توان امیدوار بود تا رفته رفته و در پی یک زمان مشخص این مشکلات برطرف شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: البته در این چند روز شنیدم که او با طلبکاران صحبت کرده از آنها زمان گرفته تا بتواند با آرامش کامل و تا آنجا که توان دارد مشکلات را رفته رفته برطرف کند.

وی یادآور شد: در سال‌های گذشته مدیران زیادی آمدند. قراردادهای آنچنانی با بازیکنان خارجی بستند، پول اسپانسر را پیش خور کردند و به راحتی از استقلال جدا شدند بدون آنکه بخواهند درباره این اتفاقات توضیحی به کسی بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید