مظلومی: سعادتمند مدیر خوبی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌سرمربی اسبق و پیشکسوت استقلال گفت: سعادتمند مدیر خوبی است ولی به اگر به‌اصطلاح چپش پر است و پشتوانه قوی مالی دارد می‌تواند موفق شود در غیر این صورت این امر محقق نخواهد شد، چون فعلا مشکل استقلال مالی است و باید به مدیریت کمک شود.

پرویز مظلومی‌اظهارکرد: در هر صورت سعادتمند سالیان سال است که در ورزش کشور مدیر بوده، از تربیت‌بدنی شهرستان گرفته تا معاون وزیر و مدیریت تیم‌های باشگاهی و سرپرستی چند فدراسیون را برعهده داشته است.

مظلومی‌افزود: او در عرصه مدیریت کار کرده ضمن اینکه خودش هم فوتبالیست بوده و این موضوع خیلی مهم است چون درد فوتبالیست‌ها را می‌داند؛ صحبت‌های او خوب و امیدوارکننده بود و بین هواداران نیز امیدهایی را به‌وجود آورد.

وی تصریح کرد: بالاخره وزارت ورزش هر فردی را مدیر می‌کند باید به او زمان بدهد تا ازلحاظ اقتصادی روی پایش بایستد، مدیریت در این دو تیم زمان می‌برد، الان هم که استقلال یک‌سری بدهی‌هایی دارد که باید به‌سرعت پرداخت شود.

مظلومی‌افزود: عجله می‌کنیم و همه‌چیزمان از روی عجله است اول اجازه دهید طرف بنشیند و حکم خشک شود و بعد ادعای هرچیزی را که می‌خواهید مطرح کنید، اما پیشکسوتان هم نگران شرایط استقلال هستند چون برای این تیم زحمت کشیده‌اند و دوست ندارند این تیم به مشکل بخورد یا جرایمی‌ازسوی فیفا به‌خاطر بی‌پولی پیش بیاید که دودش به چشم استقلال برود اما نباید عجله کرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا به داشتن کمیته فنی در استقلال موافق هستید؟ ابراز کرد: این موضوع در باشگاه‌های دنیا امر مرسومی‌است و باشگاه‌های ما باید کمیته فنی داشته باشند؛ این کمیته باید درخصوص سرمربی یک تیم تصمیم بگیرد و روی لیست ورودی و خروجی سرمربی نظارت کند.

سرمربی اسبق تیم فوتبال استقال یادآورشد: اگر کمیته فنی وجود داشته باشد دیگراین نمی‌شود که هرکسی را خواستند بگیرند یا رد کنند چون این خودش به‌نوعی دلال‌بازی می‌شود؛ کمیته فنی اگر با قدرت کار کند در فوتبال ما خیلی مفید است اما اگر بخواهد کشک باشد، بهتر است که اصلا نباشد.

مظلومی‌با بیان اینکه باید با صبر و فرصت‌دادن کارها را پیش برد و امیدوارم به سعادتمند هم فرصت بدهند تا ببینیم چه‌کاره است، خاطرنشان کرد: صحبت‌هایش خیلی خوب بود و امیدوارم در عمل هم آنها را ثابت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید