مظلومی: دلال‌ها در فوتبال ما کریم شیره‌ای را مارادونا می‌کنند!

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پرویز مظلومی‌سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از حضور دلال‌ها در فوتبال ایران گفت: متأسفانه دلالی فوتبال ما را نابود کرده است و راه نجاتی هم نگذاشته است.

پرویز مظلومی‌افزود: دلال‌ها در فوتبال ما کریم شیره‌ای را مارادونا می‌کنند و به فوتبال ما ضربه می‌زنند. متأسفانه با قانونی که گذاشته شده و تیم‌ها حق جذب بازیکن خارجی را ندارند، این روزها بازیکنان بی کیفیتی که صد میلیون هم نمی‌ارزند، سه میلیارد هزینه جذب آنها می‌شود.

مظلومی‌تصریح کرد: درست است که ما بدهی‌‌‌های خارجی زیادی داریم و این پرونده ما را در فیفا سنگین کرده اما نیامدن بازیکنان خارجی به ایران باعث شده تا رقم‌‌‌های نجومی‌در فوتبال ما جابه جا شود.

او در مورد تساوی یک بر یک استقلال برابر الشرطه عراق گفت: آبی پوشان فرصت خوبی را از دست دادند، آنها می‌توانستند با سه امتیاز از زمین بیرون بیایند اما متأسفانه به دلیل اینکه مدتها بود بازی رسمی‌انجام نداده بودند، در نیمه اول کاملا سردرگم بوده و نتوانستند بازی خوبی از خود ارائه دهند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال یادآورشد: اما در نیمه دوم و با تغییراتی که نامجو مطلق در ترکیب استقلال به وجود آورد، این تیم سراسر هجومی‌شد و توانست هم گلزنی کند و هم موقعیت‌‌‌های زیادی را از دست بدهد.

وی گفت: شاید اگر آبی پوشان به گل‌‌‌های بیشتری دست پیدا می‌کردند کارشان به اما و اگر کشیده نمی‌شد و صعودشان به دور بعد قطعی بود اما حال باید خود را آماده دیدار برابر الاهلی کنند تا بتوانند با پیروزی برابر این تیم به مرحله بعد صعود کنند.

مظلومی‌همچنین با ابراز رضایت از عملکرد سعادتمند هم گفت: من با مدیرعامل استقلال هیچ ارتباط و برخوردی نداشتم اما باید از او قدردانی کنیم که در این شرایط آشفته بازار فوتبال ما توانست شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و چند بازیکن خوب را هم جذب کند. هوداران باید صبور باشند و تحت تأثیر فضای مجازی قرار نگیرند و اجازه دهند مدیریت باشگاه کارش را با همین روند ادامه دهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید