مظفری: داور دربی باید قدرت مدیریت خوبی داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نوید مظفری داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه چه کسی می‌تواند از نظر او داوری دربی باشد گفت: اگر بیژن حیدری مصدومیتش کاملا خوب شده باشد گزینه مناسبی برای قضاوت در این مسابقه است وگرنه محمدحسین زاهدی فر گزینه بسیار خوبی برای قضاوت در این دیدار خواهد بود.

نوید مظفری اظهار کرد: از سویی دیگر بعد از کرونا و بازگشایی مسابقات داوران ما هنوز نتوانسته‌اند که به روزهای خوب گذشته قضاوت‌شان بازگردند و روال طبیعی شان را پیدا کنند. به همین دلیل می‌گویم داور دربی جام حذفی کار دشواری پیش رو دارد.

وی در مورد اینکه بحث حضور داور خارجی هم در این دیدار مطرح شده بود گفت: من با حضور داور خارجی در این مسابقه موافقم. داوری از کشورهای اطراف خلیج فارس بیاید و این بازی را قضاوت کند و ما هم داوران خود را به این کشور بفرستیم و تبادل داور داشته باشیم.

مظفری یادآورشد: کشوری مثل قطر، به نظرم اکنون فشار روانی زیادی روی داوران ما وارد شده و نباید این فشار را بیش از حد زیاد کنیم. اگر می‌گوییم داور خارجی با داوران کشورمان دشمنی ندارم بلکه می‌خواهم با حضور داور خارجی به داوران ما کمک شود.

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران تصریح کرد: داور دربی باید قدرت مدیریت خوبی داشته باشد و بتواند بازی را به خوبی مدیریت کند و بالاتر از تمامی‌بازیکنان دو تیم در میدان باشد.

او خاطرنشان کرد: دقیقا مثل بازی بایرن مونیخ و لیون که داور اسپانیایی آنتونیو متئو به خوبی بازی را قضاوت کرد و رفتار بسیار مناسبی با همه بازیکنان داشت و از همه آنها نیز بالاتر بود.

مظفری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت زیادی دربی و فشارهای روانی زیادی که به داوران وارد شده بهتر است داور خارجی مسابقه دو تیم پرسپولیس و استقلال را سوت بزند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید