مظفری‌زاده: از تصمیم کمیته داوران فوتبال راضی نیستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید مظفری‌زاده داور سابق فوتبال کشور با انتقاد از تصمیم کمیته داوران تاکید کرد: «واقعا این رفتاری که انجام دادند، یک رفتار کاملا نادرست بود و یک تصمیم بسیار غلط بود. امیدوارم همانطور که تصمیم غلط قبلی اصلاح شد، این تصمیم هم مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد. کارشناسان داوری بیایند و در مقابل مسئولین فدراسیون و مسئولان کمیته داوران هم بیایند و دلایلشان را توضیح بدهند.»

سعید مظفری‌زاده در مورد حضور طولانی مدت اصفهانیان در راس کمیته داوران بود و اینکه بار دیگر علیرغم دو شغله بودن و بازنشستگی به فدراسیون بازگشته و صندلی ریاست کمیته داوران را از آن خود کرده است. داور سابق فوتبال کشور در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد: من نمی‌خواهم در مورد فرد صحبت کنم. ایشان پیشکسوست است و من برای او احترام قائل هستم.

وی ادامه داد: او سالیان سال مسئولیت کمیته داوران را برعهده داشته و چیزهایی که در ذهنش بود را اجرا کرده و دستاوردهایش را هم دیده‌ایم. حالا چرا پس از سالیان سال که ایشان را عوض کرده ایم و یک عده را آوردیم تا کار کنند، در آستانه انتخابات دوباره نفرات را عوض می‌کنیم. این شائبات وجود دارد که چینش نفرات در فدراسیون به چه دلایلی می‌تواند باشد.

مظفری‌زاده تصریح کرد: مورد دیگر این است که ما ضعف‌ها و ایراداتی داشتیم که با آوردن نفرات جدید این فرصت وجود داشت تا شاید این نقاط ضعف از بین بروند و شاید بتوانیم دستاوردهای بهتری داشته باشیم ولی متاسفانه فدراسیون به قبل رجوع کرده و خودشان باید توضیح بدهند که دلیل رجوع‌شان به گذشته و معیار انتخابشان چه چیزی بوده است؟

مظفری‌زاده در رابطه با ورود چهره‌های جدید به کمیته داوران پرسیدیم و اینکه افرادی مثل او، ترکی و. . در کمیته داوران دیده نمی‌شوند. داور بازنشسته کشور در واکنش به این سوال گفت: من خودم علاقه‌ای به این موضوع ندارم، به این دلیل که فضای کاری را در آنجا مهیا نمی‌بینم. یعنی آن استدلالی که باید باشد؛ آن موقعیتی که بتوانید کار کنید، وجود ندارد. کما اینکه آقای صفیری آمد و واقعا آدم توانمندی است و مدیر لایقی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید