مظاهری: دوست ندارم دلیل جدایی ام از تراکتور را توضیح دهم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رشید مظاهری دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه دلیل جدایی او از تراکتور به خاطر دلخوری بود یا بحث مالی، گفت:نمی‌خواهم در این مورد زیاد توضیح بدهم.

رشید مظاهری اظهار کرد: نه اینکه نخواهم صحبت کنم ولی شاید حرفی بزنم که بعدا مشکلی پیش بیاید. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که هیچ وقت بحث مالی با تراکتور نداشتیم.

وی در خصوص حضور سیدحسین حسینی در تیم استقلال و شایعاتی که پیرامون رقابت او و حسینی وجود دارد، گفت:‌ من به خاطر این مسأله‌‌ای که پیش آمده نمی‌خواهم بگویم فکرم مشغول است ولی باید اول این را حل کنیم و بعد از صدور رأی در مورد آن موضوع فکر می‌کنم.

مظاهری در مورد اینکه هواداران استقلال او را دروازه‌بان این تیم می‌دانند اظهار داشت: صحبت کردن در مورد استقلال را باید به آینده موکول کنیم. اجازه بدهید کارهایم اینجا تمام شود و بعد از آن مصاحبه مفصلی در مورد اتفاقاتی که افتاده انجام می‌دهم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال ابراز کرد: اگر به صلاح بود یکسری صحبت‌ها را در مورد اتفاقاتی که افتاده انجام می‌دهم و اگر نه هیچ. مصاحبه خیلی مهمی‌خواهم داشت و در آن صحبت می‌کنم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود با توجه به حضور رشید مظاهری، سیدحسین حسینی از استقلال جدا می‌شود عنوان کرد:‌ این‌ها مسائل حاشیه‌ای است که نباید به آنها فکر کنم. اگر قرار باشد با این طرز فکر به استقلال بیایم کارایی لازم را در این تیم ندارم. من باید بدون حاشیه کارم را انجام بدهم. چه من باشم چه فرد دیگری، الان به اینجا آمده‌ام و باید با تمام تمرکزم کارم را انجام بدهم.

مظاهری در مورد اینکه او دروازه‌بان استقلال محسوب می‌شود و اگر انتقالش به این تیم به هم بخورد برای مدیرعامل این باشگاه امتیاز منفی خواهد بود، عنوان کرد: از کجا می‌دانید که به هم می‌‌خورد؟ باشگاه تراکتور صحبت‌های خودش را انجام داد. ما هم حرف‌های خودمان را زدیم و مدارک خودمان را ارائه دادیم. من به آینده خوش‌بین هستم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید