مطهری: پیروزی‌‌‌های پرسپولیس مهندسی شده نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر کسی ادعایی را مطرح می‌کند باید با سند و مدرک باشد و اگر کسی سندی در خصوص ادعاهایش دارد رو کند. ما هم خوشحال می‌شویم اگر کسی مدرکی در این خصوص دارد رو کند.

حمید مطهری درباره اتهاماتی که برخی از مسئولان باشگاه‌ها و حتی مربیان و بازیکنان برای حمایت از پرسپولیس مطرح کرده‌اند ادامه داد: به عنوان یک مربی اصلا چنین مسائلی را درک نمی‌کنم. نتایج فوتبال درون زمین رقم می‌خورد و نتایج سایر تیم‌ها به ما ارتباطی پیدا نمی‌کند.

مطهری اظهار کرد: آن تیم‌هایی که در بازی رودررو با ما امتیاز از دست می‌دهند آیاد امتیاز از دست دان‌شان در بازی‌های دیگر هم به ما مربوط است؟ متاسفانه باید بگویم که گفتن این حرف‌ها از سوی مدیران، مربیان و بازیکنان فقط باعث به وجود آمدن توهم بین هواداران فوتبال می‌شود.کسانی که این حرف‌ها را مطرج می‌کنند مراقب گفته‌های خود باشند چرا که این حرف‌ها روی تماشاگران اثر بدی می‌گذارد.

وی درباره هجمه‌ای که از سوی بعضی افراد علیه افشین پیروانی به راه افتاده است، اینطور واکنش نشان داد: آقای پیروانی هیچ‌گاه منفعت خودش را در نظر نگرفته است. اگر صحبتی کرده فقط به خاطر نام پرسپولیس و در دفاع از آن و حق پرسپولیس بوده است. وگرنه منفعتی از این مساله نداشته است.

او ادامه داد: در این شرایط کسانی به ایشان هجمه وارد کرده اند که اصلا ربطی به موضوع پیش‌آمده ندارند یا اصلا در حد آقای پیروانی نیستند. کسانی حرف می‌زنند که اصلا صلاحیت صحبت درباره موضوع را ندارند. این‌ها اصلا کار قشنگی نیست. موضوعی بین ایشان و آقای قلعه‌نویی بوده است که ان‌شاءالله این هم حل شود.

مطهری تصریح کرد: در این شرایط کسانی به ایشان هجمه وارد کرده اند که اصلا ربطی به موضوع پیش‌آمده ندارند یا اصلا در حد آقای پیروانی نیستند. کسانی حرف می‌زنند که اصلا صلاحیت صحبت درباره موضوع را ندارند. این‌ها اصلا کار قشنگی نیست. موضوعی بین ایشان و آقای قلعه‌نویی بوده است که ان‌شاءالله این هم حل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید