مطهری: پرسپولیس عادت کرده حرفش را داخل زمین بزند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای همه ما پرسپولیسی‌ها نیزسلامتی مربیان و فوتبالیست‌ها اهمیت دارد اما با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول حق و حقوق خود را هم می‌خواهیم.

حمید مطهری با بیان اینکه الان شاهد هستیم که برخی می‌گویند که بازیکنی که کرونا بگیرد فوتبالش تمام می‌شود، اظهار کرد: من نمی‌دانم چقدر این موضوع علمی‌است.

وی افزود: خواهشم این است که درباره مسایلی در این حد علمی‌و تخصصی اجازه بدهیم متخصصان ایران و جهان نظر بدهند و ما هم به آنچه آنها می‌گویند گوش کنیم. الان چند بازیکن مثل دیبالا و متویدی کرونا گرفته اند و من نشنیده ام بگویند فوتبالشان تمام شده است.

مطهری با اشاره به اینکه تفکرنرسیدن به عنوان قهرمانی نزد برخی از این آقایان مشهود است ابراز کرد: درخصوص آقایان به یک جمله معروف سرالکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد اشاره می‌کنم که بعضی وقتها شما همسایه پرسروصدایی دارید اما مجبورید با آن کنار بیایید. نمی‌توانید کار خاصی درباره آن انجام دهید یا داد و بیداد کنید!

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: شاید یکی از دلایل اصلی مصاحبه‌‌‌های اخیر همین دوستان و درخواست عجیب مختومه شدن لیگ آن هم بدون تعیین قهرمان ناشی از نومیدی و دلسردی از رقابت با پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: متأسفانه مصاحبه، صحبت یا بیانیه هایی این روزها منتشر می‌شود که به نظر می‌رسد با هماهنگی قبلی! است اما تیم پرسپولیس به این قبیل حرکات عجیب و غیرفوتبالی عادت کرده و یاد گرفته حرفش را داخل زمین بزند.

مطهری در خصوص عملکرد بازیکنان در دو مسابقه دوستانه مقابل سایپا و گل‌گهر سیرجان گفت: حتما خبر دارید که بازی اول ما مقابل نیروی زمینی لغو شد. در ادامه بعد از دو هفته تمرین، مقابل سایپا به زمین رفتیم و فارغ از نتیجه، به نظرم بازیکنان عملکرد خیلی خوبی داشتند. البته اینطور نیست که نتیجه برای ما بی‌اهمیت باشد، چراکه بازیکنان پرسپولیس باید به بردن در هر شرایطی عادت کنند.

او ادامه داد: ما در بازی با سایپا به اهدافی که داشتیم، رسیدیم و حتی چند بازیکن امید را هم به زمین فرستادیم. در ادامه با تیم گل‌گهر بازی کردیم و بعد از دیدن فیلم بازی به این نتیجه رسیدیم که عملکرد بازیکنان نسبت به بازی با سایپا بهتر شده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید