مطهری: پرسپولیس تیمی‌است که دوست دارد فوتبال رو به جلویی ارائه دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیمی‌است که همیشه دوست دارد فوتبال قابل احترام و رو به جلویی ارائه دهد و همه بچه‌ها هم در این موضوع نقش اساسی دارند. همانگونه که در کار دفاع تیمی‌همه نقش دارند و بدون گل خورده 4 بازی قبلی خود را پشت سر گذاشتیم. حتی در بازی‌های سخت و نفس‌گیر آسیایی هم در 7 بازی تنها 2 گل خوردیم که آن هم از روی نقطه پنالتی بود.

حمید مطهری افزود: در ساختار دفاعی، بخش تهاجمی، مالکیت، گردش توپ و موقعیت‌سازی نشان دادیم به معنای واقعی یک تیم هستیم و تمام نفرات ما در این زمینه نقش کلیدی دارند. هافبک‌ها و حتی مدافعان ما در زمان حمله زحمت می‌کشند همان گونه که مهاجمان پرسپولیس در کارهای دفاعی کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. ضمن این که هافبک‌های ما به اصطلاح نفرات باکس در باکس (در رفت و آمد بین دو محوطه هستند) و ضمن اینکه در کار دفاعی مشارکت دارند، در بخش حمله هم خود را به دروازه حریف نزدیک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

وی ادامه داد: این از خصوصیات بارز هافبک‌های پرسپولیس است که مدام در محوطه جریمه حریف هستند و خیلی شناور بازی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. این موضوع سبب ایجاد موقعیت‌‌‌های زیادی می‌شود. در نهایت زحمات کل تیم باعث شد سید جلال حسینی، احمد نورالهی و میلاد سرلک 3 گل به ثمر برسانند. باز هم تأکید می‌کنم هم در حمله و هم در دفاع به معنای واقعی کلمه یک تیم هستیم و کار گروهی در پرسپولیس حرف اول و آخر را می‌زند.

مطهری ابراز کرد: از هواداران،کارشناسان و پیشکسوتان خواهش می‌کنم فشار را از روی بچه‌های خط جلوی ما بردارند. زیرا تحت فشار قرار گرفتن این نفرات خیلی منطقی نیست. مهاجمان ما نهایت تلاش خود را انجام می‌دهند. آرمان رمضانی هم مقابل شهر خودرو از لحاظ دوندگی، پرس، حفظ توپ، موقعیت‌سازی با استفاده از ضربات سر، وظایف خود را به بهترین شکل انجام داد اما موقعیت‌هایی را خراب کرد. این موضوع به ما برمی‌گردد و باید با تمرین و تلاش بیشتر روی این نقطه ضعف کار کنیم. مهاجمان هم تمرکز خود را حفظ کنند تا مشکل گلزنی رفع شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید