مطهری: پرسپولیس از حالا خود را قهرمان نمی‌داند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی کردن در غیاب هواداران برای پرسپولیس راحت نیست، گفت: پرسپولیس همیشه به حمایت هوادارانش افتخار کرده است و آنها همیشه در سخت‌ترین شرایط هم کنار تیم بودند.

حمید مطهری افزود: هواداران همین حالا هم به ما انرژی می‌دهند، ولی شرایط طوری است که باید خودمان با غیبت هواداران کنار بیاییم و با این شرایط هماهنگ شویم. امیدوارم با نتایج خوبی که می‌گیریم آنها را خوشحال کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه هدف ما قهرمانی است، اظهارکرد:ما به بازیکنان گفته‌ایم که کارمان برای دستیابی به قهرمانی در لیگ برتر به پایان نرسیده و بعد از قطعی شدن قهرمانی باید خوشحالی کنیم.

مطهری با اشاره به اینکه فکر می‌کنم برگزاری بازی‌ها حس خوبی به جامعه بدهد، ابراز کرد: به‌هرحال خیلی‌ها در حال حاضر وضعیت سختی را تجربه می‌کنند و شروع فوتبال می‌تواند تا حدودی به مردم شادابی بدهد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تقابل با پیکان آخرین تیم جدول رده‌بندی لیگ برتر نمی‌تواند شانس پرسپولیس را برای پیروزی بیشتر کند؟»، گفت: این درست است که پیکان در انتهای جدول قرار دارد، ولی به نظر من در لیگ برتر هیچ حریفی آسان نیست و هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد.

مطهری با بیان اینکه در بازی‌های پایانی لیگ برتر تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند و به اصطلاح فوتبالی‌ها دروازه‌ها کوچک‌تر می‌شوند، تصریح کرد: ما باید در هر بازی تلاش کنیم تا خوب امتیاز بگیریم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه خیلی‌ها قهرمانی پرسپولیس را در لیگ امسال قطعی می‌دانند، خاطر نشان کرد: ما درباره این موضوع بارها با بازیکنان صحبت کردیم و گفته‌ایم که کار تمام نشده است.

مطهری در پایان یادآورشد: ما زمانی خوشحالی می‌کنیم که جام قهرمانی را لمس کنیم و رسیدن به این مهم نیازمند تلاش بیشتر، تمرکز بیشتر و میل به برنده شدن است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید