مطهری: من آدمی‌نیستم که برای سرمربی شدن دست به هر کاری بزنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس من آدمی‌نیستم که برای سرمربی شدن دست به هر کاری بزنم. در دوران بازیگری هم سیستماتیک بالا آمدم و این موضوع در دوران مربیگری هم برای من طی شده است. من قبل از شروع لیگ از نساجی پیشنهاد داشتم ولی در کارم به یک اصولی وفادار هستم، بعد از صعود به فینال آسیا دوست نداشتم رفیق نیمه‌راه باشم و با عشق و علاقه در پرسپولیس ماندنم.

حمید مطهری در پاسخ به اینکه شرایط فعلی پرسپولیس را چطور توصیف می‌کنید؟ افزود: ما از لحاظ فنی خوب جلو می‌رویم و تمرینات را طبق برنامه پشت‌سر می‌گذاریم. البته درگیر یک‌سری مشکلات بودیم که از لحاظ روحی و روانی روی تیم ما تاثیر گذاشت ولی ما سعی کردیم به خیلی از مسائل توجه نکنیم و فوتبال قبال قبولی را هم برابر سایپا در هفته اول لیگ برتر انجام دادیم.

مطهری ادامه داد: بازی در زمین نامساعد ورزشگاه دستگردی برای تیمی‌مثل پرسپولیس سخت است ولی ما ۶۸ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و موقعیت‌های زیادی هم به‌دست آوردیم که اگر تمرکز بیشتری داشتیم قطعا به برد می‌رسیدیم. در مجموع روزهای دشواری را سپری کردیم ولی به آینده امیدواریم.

او در پاسخ به اینکه با توجه به غیبت نفراتی مثل پهلوان، امیری و آل‌کثیر، آیا پرسپولیس شانسی برای موفقیت در فینال دارد؟ گفت: ما مهره‌های خوبی را از دست دادیم ولی تمام بازیکنانی که الان در پرسپولیس بازی می‌کنند فوتبالیست‌های ارزشمندی هستند و خودشان را ثابت کرده‌اند. خیلی‌ها وقتی به قطر رفتیم فکر می‌کردند از گروه‌مان بالا نمی‌رویم ولی دیدید که چه اتفاق بزرگی رقم خورد. ما می‌دانیم که هواداران چشم به تیم ما دارند و تلاش می‌کنیم تا در آسیا به قهرمانی برسیم. با کار تیمی‌می‌توان در آسیا قهرمان شد.

مطهری درباره اینکه برخی معتقدند پرسپولیس امسال در لیگ برتر کار سختی برای قهرمانی دارد. نظر شما چیست؟ گفت: طبیعتا قهرمان شدن در هر فصل سخت است ولی ما مطمئنا یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی هستیم. من باز هم به کار تیمی‌تاکید می‌کنم، کار تیمی‌رمز موفقیت پرسپولیس است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید