مطهری: ما در تیم پرسپولیس باید فراتر از لیگ ایران فکر کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آینده پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: یکی از هدف گذاری‌های ما این است که به عنوان آخرین تیم قطر را ترک کنیم و به فینال برسیم. باید فراتر از لیگ ایران فکر کنیم. به هدف خودمان نزدیک شده‌ایم اما هنوز فاصله داریم و باید تلاش کنیم تا به هدف خودمان برسیم.

حمید مطهری با اشاره به اعترض باشگاه پرسپولیس برای کارت قرمز سیامک نعمتی گفت: سیامک نعمتی کاری انجام نداد و ناعادلانه کارت قرمز گرفت. امیدوارم ای اف سی به این موضوع رسیدگی کند و همانطور که بن عطیه بخشیده شد، سیامک نعمتی هم بخشیده شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره اظهارات محرم نویدکیا که از موفقیت پرسپولیس تمجید کرده بود هم گفت: آقای نویدکیا نظرشان را گفتند و ما هم باید واقع بین باشیم. این کارها در فوتبال قشنگ است.

مطهری در ادامه درباره مصاف این تیم برابر پاختاکور هم گفت: به نظر من تیمی‌که می‌خواهد قهرمان شود نباید دغدغه حریفش را داشته باشد و به این فکر کند که به چه تیمی‌برمی‌خورد. تیم ما از هر قرعه‌ای استقبال می‌کرد چون هدف بزرگتری داریم.

وی ابراز کرد: تیم‌هایی که به مرحله یک‌چهارم نهایی آمده‌اند بسیار قدرتمند هستند و شایستگی لازم را دارند. پاختاکور تیم قدرتمندی است و از الان آنها را آنالیز می‌کنیم تا با شناخت کافی برابر آنها بازی کنیم. آنها فوتبال فیزیکی و قدرتی را ارائه می‌دهند و تیم خوبی هستند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: ما می‌توانیم تیم خودمان را ریکاوری و آماده بازی کنیم تا از نظر تاکتیکی، به شرایط خوبی برسیم و روز چهارشنبه با انجام یک بازی قبال احترام برنده بازی باشیم.

مطهری همچنین درپایان درباره پیروزی پرسپولیس برابر السد اظهار کرد: ابتدا می‌خواهم پیروزی برابر السد را به هواداران تبریک می‌گویم و خوشحالیم که هواداران و ملت شریف ایران خوشحال هستند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید