مطهری: حریفان به راحتی نمی‌توانند به ۱۰ امتیاز پرسپولیس برسند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ضمن تاکید بر اینکه منتظر تصمیم مراج ذی صلاح هستیم پرسپولیس ۱۰ امتیاز از رقبایش جلوتر است و این اختلاف امتیاز یک یا دو امتیاز نیست که حریفان بتوانند به راحتی جبران کنند.

حمید مطهری با بیان اینکه همه تیم‌ها دوست دارند حاصل زحمات خود را در زمین مسابقه ببینند و نتیجه این زحمت می‌خواهند در زمین رقم بخورد، افزود: هواداران ما توقع دارند که پرسپولیس به شرایط خوبش ادامه دهد و توقع رسیدن به قهرمانی دارند.

مطهری با اشاره به اینکه خود فیفا و ای اف سی هم به دنبال بهتر شدن شرایط هستند و برای آنها هم حفظ جان انسان‌ها بر هر چیزی مهمتر است، ادامه داد: من هر روز به دو سه بازیکن در حال صحبت هستم و از این طریق با بچه‌ها در تماس هستم.

وی با تاکید بر اینکه برای ما اولویت سلامتی مردم است، اظهارکرد: متاسفانه عده ای می‌گویند پرسپولیس اصرار به برگزاری بازی‌ها دارد درحالی که این طور نیست و سلامت همه مردم برای همه ما مهمتر از هر چیزی است.

مطهری با تاکید بر اینکه جان انسان با ارزش‌تر از برگزاری لیگ‌هاست و سلامتی باید در اولویت باشد و اگر خدایی ناکرده اتفاقی برای یکی از بازیکنان بیفتد، جبران ناپذیر خواهد بود، ادامه داد: شیوع این ویروس جهانی است و اگر هم بخواهد مسابقات برگزار شود همه باید از این مساله خاطر جمع باشد که هیچ اتفاقی برای هیچ کسی نخواهد افتاد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قبل از هر چیز ما در باشگاه پرسپولیس دوست داریم بیماری کرونا ریشه کن شود تا همه مردم دنیا از شر این بیماری خلاص شوند، یادآورشد: اگر مراجع تصمیم گیرنده اعلام به برگزاری بازی‌ها کنند ما تابع هستیم و چه بهتر که بازی‌ها برگزار شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید