مطهری: تیم پرسپولیس با برد تیم عربی کار بزرگی انجام داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی پرسپولیس با اشاره به زندگی بعد از رسیدن به فینال آسیا گفت: این شادی حق این تیم و حق این بچه‌ها بود. قطر با وجود شرایط سختی که دنیا به خاطر کرونا دارد میزبانی خوبی انجام داد، جا دارد از مسئولان این کشور تشکر کنم اما در اینجا تقریبا خیلی از مسایل علیه ما بود.

حمید مطهری افزود: با این حال پرسپولیس کار بزرگی انجام داد و به خاطر همین بود که همه ما، از آقا یحیی تا بازیکنان تا دقایقی بعد از نمی‌توانستیم جلوی اشک ریختنمان را بگیریم. برای رسیدن به اینجا زحمت زیادی کشیده شد، تک تک بازیکنان، گروه پزشکی، تدارکات و فنی همه زحمت کشیدند و تلاش کردند و خدراشکر این تلاش‌ها باعث خوشحالی مردم ایران شد.

وی در این خصوص اینکه برنامه پرسپولیس برای فینال چیست گفت: گروه فنی ما و در راس آن‌ها آقای گل محمدی معتقد به برنامه ریزی دقیق هستیم و برای این بازی‌ها هم برنامه ریزی دقیقی خواهیم کرد اما یک بخش کار دست ما است و بقیه اش دست مدیریت و مسئولان است. باید با نتایجی که گرفتیم امکانات و شرایطی در شان این تیم در اختیارمان قرار بگیرد. مسایلی چون زمین تمرین، وسایل و ابزار و امکانات و … الان توقع از این تیم بالا است و باید بتوانیم به سطحی که می‌خواهیم برسیم.

مطهری افزود: از طرفی باید کار عیسی را پیگیری کنند چرا که این بازیکن به ناحق محروم شده است. همه بازیکنان ما عالی بودند و تمام وجودشان را گذاشتند اما حالا که در مورد عیسی صحبت کردم دوست دارم بگویم او با انگشت شکسته و به زور آمپول بازی کرد.

مربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اکنون در آستانه قهرمانی در لیگ قهرمانان آیا افسوس از دست رفتن نیمه نهایی جام حذفی را برابر رقیب دیرینه نمی‌خورد؟ گفت:” من حالا فکر می‌کنم شاید خواست خدا بوده که در حذفی آن اتفاق برای ما بیفتد و بیشتر تلاش کنیم تا به فینال لیگ قهرمانان برسیم.

مطهری ادامه داد: ما در نیمه نهایی جام حذفی هم دو بر یک تا دقیقه ۹۳ از استقلال جلو بودیم که آن اتفاقات افتاد. شاید خواست خدا این بوده که بعد از حذف یک هفته بیشتر فرصت داشته باشیم و زودتر وارد نقل وانتقالات شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید