مطهری: توجهی به حاشیه‌ها علیه پرسپولیس نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شجاع خلیل‌زاده یک مدافع میانی فوق‌العاده است اما در قالب تاکتیکی پرسپولیس توانست بهترین نمایش‌ را در پست دفاع چپ ارائه دهد. او با توجه به نیاز تیم در این پست به کار گرفته شد و عملکرد خوبی هم داشت.

حمید مطهری اظهار کرد: همه بازیکنان ما در فرم خوبی قرار دارند. این پازل تاکتیکی که توسط یحیی گل‌محمدی و کادر فنی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده، اینکه هر بازیکنی که در آن قالب قرار بگیرد، بتواند به نحو احسنت وظایفی که بر عهده او است را انجام دهد.

مطهری ابراز کرد: کریستین اوساگونا را بعد از دوران کرونا در اختیار نداشتیم و سپس بیرانوند جدا شد. با وجود اینکه در برخی مقاطع کمبود بازیکن داشتیم اما همه بازیکنان به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام دادند تا مشکلی را حس نکنیم.

وی در پاسخ به اینکه به عنوان سوال پایانی بازی با نفت مسجد سلیمان را چطور می‌بینید؟ تصریح کرد: بازی سختی پیش رو داریم. ابتدا مشکل گرمای هوا را در مسجدسلیمان داریم. آنها تیمی‌هستند که در فاز دفاعی فشرده بازی می‌کنند. به طور حتم در روزهای باقی مانده تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کنیم و در این دیدار هم موفق شویم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه با وجود اختلاف امتیاز زیاد پرسپولیس با سایر تیم‌ها هنوز هم انتقاداتی را علیه این تیم مطرح می‌کنند، یادآور شد: به این مسائل توجهی نداریم و حواسمان معطوف کار است. همیشه برخی سعی می‌کنند به قطار در حال حرکت سنگ بزنند و کسی با قطار متوقف شده کاری ندارد. ما کار خودمان را می‌کنیم و توجهی به خیلی از مسائل نداریم.

مطهری به خیلی از مسائل توجه چندانی نداریم. هدف ما ابتدا کسب عنوان قهرمانی و سپس ارائه بازی زیبا و تماشاگر پسند است. این ۲ هدف اصلی ما است و سپس به مسائل دیگر توجه خواهیم کرد. در کنار این ۲ هدف اگر اتفاقات خوب دیگر هم رخ دهد، خوشحال خواهیم شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید