مطهری: برای صعود در استقلال نیاز به حداکثر امتیازات داریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ارسلان مطهری مهاجم تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی استقلال تهران و الشرطه عراق در رقابت‌‌‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: یک هفته ای است که تمرین می‌کنیم، نبود الوحده امارات، کار را برای ما سخت کرد چون AFC تصمیم گرفت امتیازات بازی‌‌‌های این تیم را کم کند و کار برای استقلال سخت شد.

ارسلان مطهری درباره شانس صعود استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا که به طور متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود، تاکید کرد: حداکثر امتیازات را می‌خواهیم، در شش روز دو بازی داریم که باید ببریم. به نظرم تیمی‌که کمتر اشتباه کند نتایج بهتری می‌گیرد و به صعود امیدوارتر می‌شود.

وی درباره شرایط اسکان کاروان استقلال در دوحه قطر یادآور شد: زمین تمرین فوق العاده ای داریم، در بحث اسکان و غذا مشکلاتی بود که با تغییر هتل اوضاع خوب شد. به هر حال نباید با این مسائل کاری داشته باشیم چون ۴۰ میلیون هوادار منتظر ما هستند که نتیجه بگیریم. باید تمام تلاش و تمرکز خود را به کار گیریم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مطهری درباره گلزنی خود در بازی‌‌‌های آینده خاطرنشان کرد: اول به موفقیت در قالب تیم فکر می‌کنم حتی با پاس گل هم می‌خواهیم مثمرثمر باشم. امیدوارم بهترین عملکرد را در تیم داشته باشیم. انوقت می‌توانم برای گلزنی هم مفید باشم.

وی در خصوص اینکه آیا از شرایط قطر راضی است یا خیر عنوان کرد: زمین تمرین خوب است البته کمی‌در غذا و هتل دچار مشکل بودیم ولی هتل را عوض کردیم. البته ما نباید کاری به شرایط داشته باشیم چون استقلال هستیم و ۴۰ میلیون هوادار منتظر نتایج ما هستند. تمام تلاش و تمرکز ما باید به شکلی باشد که بهترین نتیجه راکسب کنیم.

مطهری تاکید کرد: با کم شدن امتیازات کار ما دشوارتر و با برد الشرطه مقابل الاهلی کار گروه پیچیده تر شد. ما محکوم هستیم که بهترین عملکرد را داشته بشیم و در این ۲ بازی بهترین امتیازات را بگیریم. با عدم حضور الوحده بازی‌های ما به عدد ۲ کاهش پیدا کرد و اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید حداکثر امتیازات را بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید