مطهری: بازیکنان پرسپولیس ذهنیت برنده شدن و قهرمانی دارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید مطهری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش اینکه گفته می‌شود پرسپولیس با خوش‌شانسی در بازی قبلی پیروز شده است، گفت: اصلاً فکر نمی‌کنم که این جزو خوش‌شانسی ما باشد. التعاون تیم قابل احترامی‌است.

حمید مطهری افزود: آنها در لیگ عربستان دچار مشکلاتی شدند و نتیجه لازم را نگرفتند و همین مسئله منجر به آن شد که مربی این تیم تغییر کند. با این وجود التعاون تیم قابل احترامی‌است و همه دیدیم که خیلی زیرک و باهوش فوتبال بازی می‌کند.

مطهری با اشاره به اینکه فردا بازی سختی داریم و باید حریف را خوب کنترل کنیم، اما با این حرف موفق نیستم که خوش‌شانس هستیم، ابراز کرد: ما هم تیم بزرگی است و التعاون هم تیم باهوشی است.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس ذهنیت برنده شدن و قهرمانی دارند و این روحیه در آنها نهادینه شده و به یک باور تبدیل شده است. اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به این حرف‌شان ایمان داریم، چون فوق‌العاده جنگجو، باغیرت و مبارز هستند و قادرند که هر غیرممکنی را ممکن کنند.

مطهری درباره گلزنی سرخپوشان در دقایق پایانی و روی یک ضربه کرنر گفت: در ضربات ایستگاهی خیلی با بازیکنان تمرین می‌کنیم. این هنر بازیکنان بود که از آن موقعیت بهره بردند. شما مشاهده کردید که چگونه یک فضا در محوطه جریمه حریف پاک شد و خلیل‌زاده در همان فضا حرکت و از موقعیتش استفاده کرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داریم. تیم حریف در حمله و ایستگاهی قابل احترام و در انتقال توپ از دفاع به حمله تیم خوبی است و باید این حریف را خوب کنترل کنیم.

مطهری بازیکنان پرسپولیس برای رسیدن به بالاترین حد موفقیت همیشه تلاش و تمرین می‌کنند و این برای ما واقعاً قابل ستایش است. بازی برگشت بازی سخت‌تری برای ماست. تیم التعاون را به شدت و خیلی ریزبینانه آنالیز کرده‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید