مصلح: شرایط فوتبال امروز با گذشته بسیار متفاوت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شایان مصلح مدافع گیلانی باشگاه سپاهان اصفهان با متفاوت خواندن شرایط فوتبال امروز با گذشته، گفت: شرایط امروز متفاوت است و عمر فوتبالیست حرفه‌ای در نهایت ۱۰ سال است.

شایان مصلح افزود: در گذشته بدون پول بازی می‌کردند، اما مثلا اگر آقای علی پروین یا ناصر حجازی به قصابی یا مرغ فروشی می‌رفتند صاحب مغازه به عشق تیم محبوبش از آن‌ها پول نمی‌گرفت.

مدافع با اخلاق فوتبال ایران برخورد بسیار بد پندار توفیقی یکی از مدیران وقت باشگاه استقلال را دلیل عدم حضورش در این باشگاه دانست و اظهارکرد: ایشان با لحن بسیار بدی با من صحبت کردند.

وی توضیح داد: به من گفتند که تو می‌خواهی با پول استقلال تمام مشکلات زندگیت را حل کنی و من گفتم اگر ۱۰ میلیارد هم بدهی دیگر قرارداد نمی‌بندم و با رقمی‌بسیار پایین‌تر به پرسپولیس پیوستم.

مدافع با اخلاق فوتبال ایران بالا بودن رقم پیشنهادی استقلال را دلیل مذاکره با این باشگاه خواند و گفت: آقای نظرمحمدی از من خواست در سپیدرود بمانم، اما رقم پرداختی سپیدرود بسیار پایین بود و ایشان دستم را برای پیشرفت باز گذاشت و من تصمیم گرفتم بین پرسپولیس و استقلال یک تیم را انتخاب کنم.

وی با اشاره به حضور ۴ ساله‌اش در تیم‌های پایه استقلال و عدم قبول امیر قلعه‌نویی مربی وقت استقلال برای تست گیری از تیم پایه گفت: عین دربه در‌ها به کرمان رفتم و در پارسه فرشاد پیوس تست دادم که هیچ‌جا قبولم نکردند و در نهایت توسط علی نظرمحمدی در تیم داماش گیلان پذیرفته شدم.

مدافع با اخلاق فوتبال ایران با اعلام اینکه شیرین‌ترین خاطراتم در سپیدرود و پرسپولیس است گفت: من در فینال آسیا برای اولین بار در زندگی گریه کردم، اما نمی‌توانم کتمان کنم که صعود ۱۱ اردیبهشت با سپیدرود و لحظه‌ای که پنالتی گل صعود را گرفتم بهترین روز زندگی من است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید