مصطفوی: سلامتی بازیکنان برای همه در اولویت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر شرایط عادی باشد، دوست داریم لیگ برتر به اتمام برسد. اکنون تمهیداتی مد نظر قرار گرفته شده است و باید ببنیم جواب می‌دهد یا خیر. در کل ما طبق قراردادی که داریم، باید کارمان را جلو ببریم.

صالح مصطفوی درباره ادامه مسابقات لیگ برتر با توجه به امکانات بهداشتی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد:‌ بحث سلامتی بازیکنان برای همه در اولویت است اما وقتی که مقامات ذی‌ربط تصمیم گرفتند این کار را انجام بدهند، ما همه تابع این تصمیم هستیم.

وی درباره تست کرونا تیم استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب گفت:‌ امروز ما به همراه بازیکنان و کادر فنی تست کرونا را دادیم. ما در کل تابع قانون هستیم و هر چیزی که گروه پزشکی و لجستیک مد نظر قرار می‌دهند، باید آن را انجام بدهیم.

مصطفوی با تاکید بر اینکه خودمان را آماده شروع لیگ می‌کنیم و منتظر تصمیم سازمان لیگ برای از سرگیری تمرینات هستیم، اظهارکرد: باشگاه هم در مورد این موضوع که عنوان کردید صحبتی با من انجام نداده است.

وی در رابطه با شرایط لیگ با بیان اینکه شروع مسابقات لیگ مشخص نیست و بازیکنان باید در این مدت خود را حسابی آماده نگه دارند، افزود: با تمرینات خانگی هم می‌توان به حدی از آمادگی رسید.

مصطفوی در خصوص اضافه شدن داریوش شجاعیان و محسن کریمی به ترکیب استقلال، گفت: این دو بازیکن می‌توانند در تمرینات تیم شرکت کنند و حضور آن‌ها در ترکیب بستگی به تصمیم کادر پزشکی دارد.

وی گفت: شرایطی ایجاد شده است مثل اینکه باشگاه استقلال ترس از رقابت دارد یا نمی خواهد بازی کند. همه شغل مان فوتبال است و دلمان برای زمین چمن و تمرین تنگ شده است. دوست داریم شرایطی ایجاد شود که بتوانیم رقابت و تمرین کنیم.

وی در پایان ابراز کرد: مهم این است که این شرایط ایجاد شود و نگرانی همه ما از این است که شاید این شرایط وجود نداشته باشد وگرنه ما هیچ مشکلی برای شروع تمرینات نداریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید