مصطفوی: زنجانی گناه کار نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داریوش مصطفوی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ضمن اعلام حمایت خود از بهروز زنجانی تصریح کرد: چرا باید فردی که گناهی در این ماجرا نداشته است مقصر جلوه بدهیم و تمام اسناد و مدارک زندگی او را در رسانه‌ها برملا کنیم؟

داریوش مصطفوی افزود: بهروز زنجانی نه تنها بی تقصیر بوده، بلکه ثواب هم کرده است. علی سلیمانی به عنوان خزانه دار فدراسیون زبان انگلیسی بلد نبوده و به همین دلیل فدراسیون از زنجانی درخواست کرد کنار او باشد. مشخص است چه کسی اطلاعات زنجانی را می‌دهد.

مصطفوی ادامه داد: معاون سابق استقلال این کار‌ها را می‌کند تا نقش خودش در قرارداد ویلموتس کمرنگ شده و نقش زنجانی پررنگ شود. درحالیکه خدا حامی‌افراد بی گناه است و مطمئن باشید مسئولان هم به این نتیجه می‌رسند زنجانی تقصیری در پرونده ویلموتس ندارد.

وی تصریح کرد: من به جز کمک‌های زنجانی به فدراسیون و پرداخت هزینه‌ها از سوی خودش، هیچ چیزی از این بچه نشنیده ام. من با بهروز زنجانی ارتباطی ندارم و فقط یک بار در زمان سرمربیگری کی روش، بوروس را کنار سرمربی تیم ملی و همچنین امید نمازی دیدم.

مصطفوی درباره ادعای امید نمازی مبنی بر اینکه زنجانی عامل اختلاف او با کی‌روش و جدایی اش از کادرفنی تیم ملی شده است، ابراز کرد: همه می‌دانیم کی روش مربی قلدر و حرف گوش نکنی بود و در این ۸ سال کامل کی روش را شناخته ایم.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم او با حرف زنجانی تصمیم به قطع همکاری با نمازی گرفته باشد. بازهم تاکید می‌کنم که فدراسیون را متهم نمی‌کنم، اما می‌گویم برای اینکه خودمان را از یک ماجرایی مبری کنیم، نباید آبروی امثال زنجانی را ببریم. من از هر فرد بی گناهی دفاع می‌کنم.

وی یادآورشد: در بحث قرارداد مارک ویلموتس بی خود و بی جهت، بهروز زنجانی به عنوان گناهکار معرفی شده است. درحالیکه او هیچ نقشی به جز مترجم در این ماجرا نداشته است و از زمان کارلوس کی روش هم به تیم ملی کمک کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید