مصطفوی: آمادگی خوبی برای بازی‌ها نداریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اعتراض فرشید اسماعیلی به مدیریت باشگاه گفت: من موافق این هستم که ما همه یک خانواده هستیم و باید در چارچوب خانواده حرکت کنیم ولی حرف فرشید و لحن او از سر دلسوزی بوده است.

صالح مصطفوی با بیان اینکه او وظایفی خیلی بیشتر از یک بازیکن برای تیم انجام داده است و به نظرم مستحق هجمه ای که علیه اش ایجاد شد نبود، افزود: البته بعدا کمی‌جو برای او تلطیف شد ولی بعضی از مواقع یک مدلی از برداشت دیگران از رفتارها قصد و نیت فرد را تحت شعاع قرار می‌دهد.

مصطفوی با اشاره به اینکه من به درستی و غلطی حرفش کاری ندارم چون در جایگاهی نیستم حرف بزنم، تصریح کرد: فرشید خیلی دلسوز است و واقعا برای هم تیمی‌هایش و بازیکنان جوان و همه اعضای تیم دلسوزانه و برادرانه عمل می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه من در جایگاهی نیستم که درستی یا غلطی مصاحبه فرشید را نقد کنم ولی می‌گویم او برای استقلال زحمت کشیده است، ادامه داد: به نظرم این اتفاق برای فرشید افتاد و یکسری از برداشت‌ها درست نبود و یکسری از حملات عجولانه بود و منصفانه نبود.

مصطفوی یادآورشد: او خیلی بیشتر از یک بازیکن کارهای دلسوزانه کرده که مستحق رفتار منطقی تر و مهربانانه تری نسبت به چیزی بود که الان با او شده است که امیدوارم شرایط استقلال با درایت مدیران به صورت عادی برگردد.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: شاید از شرایط ایده آل حرف زدن رویایی باشد ولی امیدوارم حداقل شرایط نرمال برای باشگاه استقلال و هواداران نگرانش ایجاد شود.

وی درخصوص تمرینات خانگی بازیکنان تیم ابراز کرد: نمی‌توانم بگویم ما خیلی آمادگی خوبی بدست آوردیم، البته علت آن شرایط بوده و نه طراحی بد تمرینات یا کم کاری بازیکنان اما با توجه به شرایط موجود تمام تلاش مان را کردیم تا آمادگی نسبی و حداقلی برای شروع تمرینات داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید