مصاحبه قدری مشکوک سرپرست استقلال

سرپرست استقلال، بیژن طاهری در حاشیه مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال،  درباره اینکه آیا قرار است فصل آینده هم به عنوان سرپرست این تیم فعالیت کند، اظهار داشت: فعلا در خدمت این تیم هستم.

وی درمورد انتخاب ساپینتو و اینکه با توجه به قهرمانی استقلال با فرهاد مجیدی، انتظارات از سرمربی جدید این تیم زیاد است، گفت: همیشه فوتبال یک جور نیست و اتفاقات زیادی در آن می‌افتد. یک سال هم این اتفاق افتاد و استقلال چنین نتایج درخشانی گرفت. امیدوارم هرکسی بعد از این اداره امور تیم را به عهده می‌گیرد، همین روند را ادامه بدهد. سال گذشته هم کسی فکر نمی کرد این تیم چنین نتایجی بگیرد.

سرپرست استقلال درخصوص اینکه پیش از شروع فصل قبل گفت امسال این تیم قهرمان می‌شود و این اتفاق هم افتاد و برای فصل جدید چه پیشبینی‌ای دارد، توضیح داد: تیم قهرمان کارش سخت‌تر از تیم‌های دیگر است. مقامی را روی دوش دارد که همه توقع دارند آن را تکرار کند. فوتبال به دلیل غیرقابل پیشبینی بودن جذاب است. کار ما سخت است و امیدوارم همه چیز به خوبی و خوشی بگذرد.

طاهری درباره حضورش در مراسم معارفه ساپینتو به این معنی است که در استقلال ماندگار است، تصریح کرد: توکل بر خدا. به قول بچه‌های پیشکسوت، من و همه پیشکسوتان دیگر فرزند استقلال هستیم و هرکسی در پست سرپرستی باشد، تلاش می‌کند این تیم  موفق باشد و ما هم به او کمک می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید