مشکل باشگاه پرسپولیس برای پرداخت پاداش بازی برد تراکتور

باشگاه پرسپولیس قبل از شروع بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر خبر از مصوبه هیأت مدیره مبنی بر پرداخت پاداش ویژه به اعضای تیم در صورت برد در سه بازی پایانی و قهرمانی در لیگ برتر فصل جاری داد.

سرخپوشان پایتخت نیز پس از برد پرگل پنج بر صفر خود مقابل ماشین سازی در تبریز منتظر دریافت پاداش ۲۰ میلیون تومانی خود بودند اما خبری از این موضوع نشد تا باعث شود بازیکنان و مربیان قبل از دیدار مقابل تراکتور از این موضوع گلایه کنند.

همین امر موجب شد جعفر سمیعی مدیرعامل و مجید صدری رئیس هیأت مدیره بلافاصله در اردوی تیم شرکت کرده و پاداش را نقدی پرداخت کنند. مبلغی به تعدادی از اعضای تیم نیز با واریز پول به حساب‌هایشان انجام شد.

در همان جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس قول دادند پاداش بردن احتمالی تراکتور نیز پس از پایان مسابقه پرداخت می‌شود. پرسپولیس نیز موفق به برد سه بر یک دیگر نماینده فوتبال تبریز شد تا بار دیگر بازیکنان منتظر دریافت پاداش‌های خود شوند.

با این حال باشگاه باز هم از پرداخت این مبلغ ناتوان مانده تا صدای اعضای تیم در آید. سمیعی که نمی‌خواهد تیمش در آستانه بازی حساس مقابل پیکان تهران وارد چالشی دوباره شود تمام تلاش خود را به کار بسته تا این مبلغ را تا عصر فردا به بازیکنان پرداخت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۱۵ جمعه همین هفته مقابل پیکان تهران در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال بازی می‌کند. این تیم در صورت پیروزی مقابل خودروسازان به پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر دست پیدا می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید