مسی یا رونالدو کدامیک بیشتر لایک خوردند؟

هواداران شیاطین سرخ صبح جمعه با خبر انتقال رونالدو به منچستر سیتی بیدار شدند اما با خبر بازگشت ستاره پرتغالی به تیمشان به تختخواب رفتند. هواداران رونالدو همیشه رویای بازگشت رونالدو به خانه را در سر داشتند و پروسه ای که باعث این انتقال شد باعث شد که جنون آنها بیشتر شود. در حقیقت در عرض چند ساعت از خشم نسبت به خیانت احتمالی رونالدو به خوشحالی بابت بازگشت احتمالی وی رسیدند.

در حالی که به نظر می‌رسید انتقال مسی به پی اس جی بزرگترین انتقال تابستان باشد، حالا بازگشت رونالدو به یونایتد نیز به یک بمب نقل و انتقالاتی تبدیل شده است. اما کدام انتقال بزرگ تر بود؟ مسی به پاریس یا رونالدو به یونایتد؟

یکی از راه‌‌‌های پاسخ به پرسش این است که به بازخورد پست‌‌‌های انتقال رسمی‌دو ستاره در شبکه‌‌‌های اجتماعی نگاه کنیم. پی اس جی در روز 10 آگوست خبر انتقال مسی را با ویدیویی دو دقیقه ای منتشر کرد که در آن ستاره آرژانتینی در ورزشگاه پارک دو پرنس حضور دارد. این پیام توئیتری با 198.6 هزار ریتوئیت، 59.6  نقل قول توئیتری و 871.5 لایک مواجه شده است. از سویی خبر بازگشت رونالدو به یونایتد که دیروز در صفحه شیاطین سرخ در توئیتر منتشر شد با 586.3 هزار ریتوئیت، 244 هزار نقل قول توئیتری و 1.8 میلیون لایک مواجه شده است که البته با توجه به این که پست رونالدو به تازگی منتشر شده این بازنشر‌ها بیشتر هم خواهند بود.

در حقیقت توئیت انتقال رونالدو در کمتر از یک ساعت رکورد مسی را شکست و از سویی یونایتد در عرض دو ساعت صاحب یک میلیون هوادار بیشتر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید